Chyžná

KIOSK – Vrbica s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4,30€ brutto/ na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie, čistenie a dezinfekcia luxusných chát, wellness, hotelových izieb a ostatných pridelených priestorov, starostlivosť o zverené izby, vrátane výmeny posteľ. bielizne atď. ,hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár.

Využi svoju šancu a pridaj sa k nám. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí Nízkych Tatier - v luxusných apartmánoch . Staň sa súčasťou nášho profesionálneho tímu.
Ponúkame Ti:
- práca na dohodu, živnosť
- zamestnanecké ubytovanie, stravovanie,
- možnosť nadobúdať nové skúsenosti a učiť sa nové zručnosti

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme: profesionálny a zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, časovú flexibilitu, dobrý zdravotný stav. Vodičský preukaz skupina B a prax na pozícii výhodou

obchodná spoločnosť, KIOSK - Vrbica s.r.o. založená v roku 2016 ako sieť trafík. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti upratovacích služieb.

Adresa spoločnosti

KIOSK - Vrbica s.r.o.
Nábrežie Dr. Aurela Stodolu 1797/57
03101 Liptovský Mikuláš
ID: 3460972   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,30€ brutto/ na hodinu