Hľadáme posilu do tímu večerných asistentiek / recepčných!

Kinstellar

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
marec 2023
5 EUR/hod.Ročné odmeny na základe hodnotiacich pohovorov a hospodárskych výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte dlhodobú spoluprácu s využitím AJ?
Chcete sa zdokonaliť v oblasti administratívy?
Zodpovednosť a samostatnosť je vašou silnou stránkou?

Potom hľadáme práve vás!

Náplň vašej budúcej práce?
• Administratívna podpora právnikov – úprava a tvorba právnych dokumentov
• Kopírovanie, skenovanie, práca s internými databázami
• Zástupy za denné sekretárky/recepčné – komunikácia po telefóne, správa konferenčných miestností, objednávanie taxi, kuriérov a občerstvenia

Čo vám ponúkame?
• Dlhodobú spoluprácu – ideálne popri štúdiu VŠ
• Zoznámenie sa s chodom medzinárodnej advokátskej kancelárie
• Možnosť rozšírenia úloh a zodpovedností podľa osobných schopností a zručností uchádzača
• Využitie anglického jazyka
• Príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
• Priateľský kolektív
• Dobré finančné ohodnotenie
• Multisport karta, posilňovňa a joga na pracovisku

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Uchádzači spĺňajúci požiadavky budú kontaktovaní a pozvaní na ústny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia, manažment, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Čo by vám nemalo chýbať?
• Dobrá nálada, odolnosť voči stresu, precízne plnenie zverených úloh.
• Ochota pracovať 2-3 večery týždenne (smeny od 15:00-20:00, 17:00-20:00 aj dlhšie).
• Dobrá znalosť AJ slovom aj písmom.
• Dobrá znalosť práce na PC (MC Office).
• Prax na podobnej pozícii výhodou.

Kinstellar je významná medzinárodná advokátska kancelária s dlhoročnou pôsobnosťou v regióne strednej Európy, Strednej Ázie a Turecka. Spolupracujeme s mnohými z najväčších svetových spoločností, finančných inštitúcií a významných medzinárodných advokátskych kancelárií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4363793  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.