Majster v strojárskej výrobe

Kingspan Light + Air Production SVK s.r.o.

Miesto práce
Krompachy
Termín nástupu
15.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- činnosti spojené s plánovaním, organizovaním, koordináciou a kontrolou prideleného strediska podľa výrobného plánu
- riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít na oddelení
- koordinácia, vedenie, hodnotenie a motivovanie pracovníkov oddelenia
- kontrola výkonnosti teamu
- sledovanie efektivity a produktivity výroby
- zavedenie technologických zmien do výroby, implementácia nových technológií
- zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov a štandardnú kvalitu výrobkov
- zaškoľovanie nových pracovníkov
- práca podľa výrobného plánu, zodpovednosť za dodržiavanie výrobného plánu
- odsúhlasuje prvú vzorku vo výrobe v spolupráci s oddelením inžinieringu a kvalitárom

- stabilné zamestnanie v silnej a rastúcej nadnárodnej spoločnosti
- jazykové a odborné vzdelávanie
- možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, znalosti a nápady
- práca v profesionálnom priateľskom kolektíve
- možnosť získania cenných skúseností a praxe
- dochádzkový bonus o hodnote 500€
- stravné lístky v maximálnej možnej hodnote 4,80€
- káva zadarmo
- možnosť nadčasov

- Skúsenosti na obdobnej pozícii ( skúsenosti s riadením zamestnancov )
- autoritatívny typ, aktívny
- znalosť čítania technickej dokumentácie v oblasti strojárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti na podobnej pozícií, nutné sú skúsenosti s riadením zamestnancov

Kingspan je svetový líder v oblasti vysokoúčinných riešení izolácie a obvodových plášťov budov. Zvyšovanie výkonnosti budov, metód výstavby a nakoniec aj života ľudí - to vedie naše tímy po celom svete.
Sme presvedčení, že musíme čeliť stavebným tradíciám prostredníctvom inovácií v oblasti moderných materiálov a digitálnych technológií, aby sme dosiahli budúcnosť čistých nulových emisií. Výrobky a systémy spoločnosti Kingspan preto zaisťujú vyššiu životnosť energie a úspory uhlíka.
Slovenská výrobná spoločnosť je jedným zo strategických bodov pre Kingspan Group. Budú sa tu realizovať investície a rozširovanie výroby v priebehu najbližších rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4062078  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac