Operátor CNC – ohraňovací lis, fréza...

Kingspan Light + Air Production SVK s.r.o.

Miesto práce
Krompachy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
780 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných uchádzačov na pozíciu operátor CNC - Obsluha vysekávacích / ohýbacích / frézovacích strojov (AMADA/SAFAN/EMMEGI) v modernom výrobnom závode.Práca s technickou dokumentáciou.
- pomocné práce pri výrobe polotovarov, obsluha strojov - frézovanie AL profilov, ohýbanie alebo vysekávanie AL plechov, manipulácia a transport dielov.

- stabilné zamestnanie v silnej a rastúcej nadnárodnej spoločnosti
- jazykové a odborné vzdelávanie
- možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, znalosti a nápady
- práca v profesionálnom priateľskom kolektíve
- možnosť získania cenných skúseností a praxe
- dochádzkový bonus o hodnote 500€
- stravné lístky v maximálnej možnej hodnote 4,80€
- káva zadarmo
- možnosť nadčasov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

obsluha CNC strojov

Počet rokov praxe

1

Kingspan je svetový líder v oblasti vysokoúčinných riešení izolácie a obvodových plášťov budov. Zvyšovanie výkonnosti budov, metód výstavby a nakoniec aj života ľudí - to vedie naše tímy po celom svete.
Sme presvedčení, že musíme čeliť stavebným tradíciám prostredníctvom inovácií v oblasti moderných materiálov a digitálnych technológií, aby sme dosiahli budúcnosť čistých nulových emisií. Výrobky a systémy spoločnosti Kingspan preto zaisťujú vyššiu životnosť energie a úspory uhlíka.
Slovenská výrobná spoločnosť je jedným zo strategických bodov pre Kingspan Group. Budú sa tu realizovať investície a rozširovanie výroby v priebehu najbližších rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3930916  Dátum zverejnenia: 2.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac