Manažér predaja obchodného segmentu

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiacZákon si vyžaduje uviesť základnú zložku mzdy pre inzerované pozície a preto, keď Vám ponúkame pracovnú príležitosť, starostlivo zvažujeme a prihliadame na Vašu profesionálnu kvalifikáciu a pracovné skúsenosti. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov spravodlivo, s ohľadom na situáciu na pracovnom trhu a sme pripravení privítať vysokokvalifikovaných kolegov do nášho tímu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizuje a riadi prácu vo vzťahu k zákazníkom zvereného segmentu
- formuluje a implementuje strategické predajných plány pre rozšírenie pôsobnosti na existujúcom trhu alebo pre preniknutie na nový trh
- pravidelne sleduje trhu potenciálnych zákazníkov, vývojových trendov a odbytových príležitostí
- spracováva krátkodobé a dlhodobé plány predaja za zverený segment
- špecifikuje predajný plán z hľadiska objemu, obratu a rozpočtu
- predkladá návrh kúpno- predajných zmlúv
- vedie obchodné rokovania v súlade s dohodnutou obchodnou stratégiou
- reprezentuje spoločnosť a udržuje kontakt s kľúčovými zákazníkmi
- zodpovedá za včasné inkaso pohľadávok od zákazníkov, prijíma opatrenia v prípade nepriaznivého vývoja
- kontroluje a zodpovedá za dodržanie stanoveného objemu zásob hotových výrobkov segmentu
- zodpovedá za dodržiavanie schválenej cenovej politiky spoločnosti, za dosiahnutie plánovanej marže, dodržiavanie interných smerní a postupov
- podieľa sa na implementácii požiadaviek zákazníkov
- zodpovedá za tvorbu a revíziu internej dokumentácie v oblasti zabezpečovaných procesov

- práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
- sebarealizácia, využitie schopností a odborného potenciálu
- možnosť získať príspevok na ubytovanie pre mimoregionálnych kandidátov
- kurz anglického jazyka
- firemný mobilný telefón
- firemný notebook
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok pri sobáši
- odmena pri životných a pracovných jubileách
- možnosť využívania zliav pri nákupe produktov od našich zazmluvnených partnerov
- závodné stravovanie
- možnosť práce z domu 5x v mesiaci
- pružný pracovný čas, týždenný úväzok 37,5 hod.

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s. s miestom výkonu práce Bytča.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis v SJ spolu so sprievodným listom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky.

Prehlásenie: v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlasím, aby boli moje osobné údaje boli spracovávané v rámci informačného systému personálnej databázy v spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s..

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárska technológia, ekonómia, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- manažérske zručnosti a schopnosti rozhodovania, riadenia, sebaovládanie, schopnosť viesť a riadiť ľudí, ochota vzdelávať sa , schopnosť pracovať v strese, komunikatívnosť, kreatívnosť, samostatnosť, diplomacia
- vzťah k techničnu, skúsenosti s predajom výrobkov strojárskeho charakteru, skúsenosti s predajom výrobkov cez distribučnú sieť, znalosť obchodného práva, znalosť ekonomických vzťahov a princípov

KINEX BEARINGS, a.s. patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle. V súčasnosti výroba prebieha v dvoch výrobných závodoch: v Bytči a v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4806278  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac