Prevádzkový elektrikár s nástupným bonusom 600€

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
1. mája 71/36, Bytča
Termín nástupu
ihneď
5,36 EUR/hod.k základnej mzde prináleží osobné ohodnotenie vo výške 0,20€/hod., rizikový príplatok vo výške 0,87€/hod. platný pre rok 2024. K mzde tiež prislúcha mesačný dochádzkový bonus vo výške 55 €, ktorého vyplácanie sa riadi pravidlami v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy. Nástupný bonus je vyplácaný nasledovne: 1) 300€ - po ukončení skúšobnej doby a zotrvaní v pracovnom pomere; 2) 300€ - po odpracovaní 6 mesiacov od nástupu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Takto bude vyzerať tvoj pracovný deň

  • Opravuješ elektrické zariadenia výrobných strojov podľa požiadaviek
  • Opravuješ NN rozvody a osvetlenie vo všetkých priestoroch spoločnosti
  • Montuješ a pripájaš nové stroje na elektrické rozvody
  • Vykazuješ preventívnu a prediktívnu údržbu strojov
  • Spolupracuješ s externými firmami, internými zákazníkmi a mechanickou údržbou
  • Zvyšuješ produktivitu práce, znižuješ prevádzkové náklady na údržbu a šetríš energie
  • Buduješ si typický deň, ktorý zahŕňa rôzne opravy a údržbu výrobných zariadení
  • Budeš pracovať 7,5 hodín denne, od pondelka do piatku v 2.zmennej prevádzke

  • Prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
  • Práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
  • Príspevok na stravovanie
  • Príspevok pri sobáši
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok do III. piliera DDS
  • Príspevok na regeneráciu
  • Odmena pri životných a pracovných jubileách
  • Možnosť využívania zliav pri nákupe produktov od našich zazmluvnených partnerov
  • Mzdové zvýhodnenia a platené voľná nad rámec Zákonníka práce
  • Možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
  • Účasť na vzdelávacích aktivitách

Pozíciu obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s., Bytča - výrobný závod Bytča

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom a prehlásením o ochrane os. údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky.

Prehlásenie: v súlade so zákonom č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím, aby boli moje osobné údaje boli spracovávané v rámci informačného systému personálnej databázy v spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s., Bytča.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

prevádzkový elektrikár, elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Základné vzdelanie v oblasti elektrotechniky
  • Prax v strojárstve a údržbe vítaná
  • Znalosť čítania líniových schém
  • Základná znalosť mechatroniky a pneumatiky
  • Vyhláška min. §22 vyhl. č. 508/2009 Z.z. - nutnosť
  • Samostatnosť v práci, ochota učiť sa
  • Vysoká precíznosť

KINEX BEARINGS, a.s. patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle. V súčasnosti výroba prebieha v dvoch výrobných závodoch: v Bytči a v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4803618  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,36 EUR/hod.