Manažér komodít

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
*od 2500€/mesačne + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie nákupu zverených komodít podľa interných predpisov
- riadenie a kontrolovanie procesu nákupu zverených komodít z hľadiska vplyvu na efektívnu nákladovosť výrobkov a optimálnych skladových zásov
- riadenie a realizácia výberových konaní
- organizácia a riadenie rokovaní s dodávateľmi
- uzatváranie rámcových zmlúv, vrátane ich dodatkov
- realizácia projektov na úsporu nákladov nakupovaných materiálových komodít
- realizácia dodávateľských auditov
- vyhľadávanie nových dodávateľov, optimalizácia databázy dodávateľov
- správa databázy materiálových položiek v informačnom systéme
- spolupráca s úsekom vývoja a výskumu za účelom podpory vývoja nových produktov vo vzťahu k cene a kvalite

- práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
- možnosť sebarealizácie, odborného rastu
- bohatý program zamestnaneckých výhod
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- služobný notebook
- služobný mobilný telefón
- služobné motorové vozidlo

*Zákon si vyžaduje uviesť základnú zložku mzdy pre inzerované pozície a preto, keď Vám ponúkame pracovnú príležitosť, starostlivo zvažujeme a prihliadame na Vašu profesionálnu kvalifikáciu a pracovné skúsenosti v systéme odmeňovania.
Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov spravodlivo, s ohľadom na situáciu na pracovnom trhu a sme pripravení privítať vysokokvalifikovaných kolegov do nášho tímu.

Pozíciu obsadzujeme pre výrobný závod KINEX BEARINGS, a.s. v Bytči.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku spolu so sprievodným listom a prehlásením o ochrane os. údajov najneskôr do 11.10.2018 na adresu:
Ing. Martina Tvrdá
personálny špecialista
1. mája 71/36
014 83 Bytča
t.č.: 041/5556212
e-mail: personal@kinexbearings.sk
martina.tvrda@kinexbearings.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných kandidátov spĺňajúcich podmienky.

Neskoro doručené žiadosti nebudú zaradené do výberového konania.

Prehlásenie: v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím, aby boli moje osobné údaje boli spracovávané v rámci informačného systému personálnej databázy v spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s., Bytča.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

8

- znalosť procesov sourcing, nákup, skladovanie, riadenia zásob a nákladov
- znalosť výrobného programu - výhodou
- znalosť obchodného práva
- znalosť špecifických požiadaviek zákazníkov súvisiacich s nákupom a skladovaním
- znalosť FMEA, PPAP, projektový management
- manažérske zručnosti a schopnosť rozhodovania, riadenia
- sebaovládanie, kreativita, samostatnosť
- schopnosť viesť a riadiť ľudí
- ochota vzdelávať sa
- komunikatívnosť
- diplomacia

Naša spoločnosť KINEX BEARINGS patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk. Hlavnou úlohou a cieľom je zabezpečiť dodávky kompletného sortimentu valivých ložísk vyrábaných v jednotlivých závodoch ložiskovej divízie, rozvíjať spoluprácu so zákazníkmi a poskytovať im služby podľa ich požiadaviek.
Do našej spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s. patria výrobné závody v Kysuckom Novom Meste a v Bytči.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Ul. 1. mája 71/36

Kontakt

ID: 3489647   Dátum zverejnenia: 11.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   *od 2500€/mesačne + odmeny