Sústružník - viacvretenové sústružnícke automaty

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď
4,21€/hod. + rizikový príplatok - 0,5518€+ príplatok za nočnú zmenu - 0,9657/hod., dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme 5 pracovných pozícií pre závod KINEX BEARINGS, a.s., Bytča

- obsluha a zoradenie viacvretenových sústružníckych automatov pri sústružení súčiastok
- vedie záznamy o vyrobenej produkcii a vývoji kvality
- používa technologickú dokumentáciu

- práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
- možnosť sebarealizácie, odborného rastu
- bohatý program zamestnaneckých výhod
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- možný mzdový nárast po úspešne zvládnutej adaptácii

Pozíciu obsadzujeme pre výrobný závod KINEX BEARINGS, a.s. v Bytči.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom a prehlásením o ochrane os. údajov najneskôr do 24.6.2018 na adresu:
Ing. Martina Tvrdá
personálny špecialista
1. mája 71/36
014 83 Bytča
t.č.: 041/5556212
e-mail: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky.
Neskoro doručené žiadosti nebudú zaradené do výberového konania.

Prehlásenie: v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím, aby boli moje osobné údaje boli spracovávané v rámci informačného systému personálnej databázy v spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s., Bytča.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske (obrábač kovov, sústružník, mechanik nastavovač, mechanik pre SaZ, sústružník, brusič)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou je prax v oblasti ložiskovej výroby
- znalosť technologickej dokumentácie
- výhodou znalosť technológie sústruženia
- flexibilita a ochota učiť sa
- zodpovedný prístup k práci

KINEX BEARINGS, a.s. patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle. V súčasnosti výroba prebieha v dvoch výrobných závodoch: v Bytči a v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3369996  Dátum zverejnenia: 7.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,21€/hod. + rizikový príplatok - 0,5518€+ príplatok za nočnú zmenu - 0,9657/hod., dochádzkový bonus