Vŕtač súradnicové vŕtanie

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 2346, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
4,21 €/hod. + osobné ohodnotenie 0,30 €/hod. + príplatok za sťažené prostredie 0,5978 €/hod.+ dochádzkový bonus *

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a zoradenie strojov VH 75, VH 100, WHN 13CNC, WKV 100 4C-Hauser. Na horizontálnej vŕtačke opracovávanie súčiastok podľa tech. dokumentácie, na rozstup. a osových vzdialenostiach +- 0,05mm presnosti IT 8-9, zoradenie a obrábanie súčiastok s viacerými rozmermi v triede presnosti IT 7 s opracovaním 1,6 ďalej vŕtanie a navrtávanie viac otvorov na súradnicových vŕtačkách

- práca v strojárskej výrobe s dlhoročnou tradíciou
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- bohatý sociálny program, napr. príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na
stravovanie, príspevok do III. piliera dôchodkového doplnkového sporenia, pri sobáši,
ďalšia sociálna výpomoc, mzdové zvýhodnienia a platené voľná nad rámec ZP
- možnosť sebarealizácie, profesijného rastu
- účasť na vzdelávacích aktivitách
*Zákon si vyžaduje uviesť základnú zložku mzdy pre inzerované pozície a preto, keď Vám ponúkame pracovnú príležitosť, starostlivo zvažujeme a prihliadame na Vašu profesionálnu kvalifikáciu a pracovné skúsenosti v systéme odmeňovania. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov spravodlivo, s ohľadom na situáciu na pracovnom trhu a sme pripravení privítať vysokokvalifikovaných kolegov do nášho tímu.

Pozíciu obsadzujeme vo výrobnom závode v Kysuckom Novom Meste, ide o výrobu náradia a náhradných dielov pre internú a externú výrobu .
Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre výrobnú prevádzku v Kysuckom Novom Meste. Pracovná podzícia je vzhodná pre uchádzačou s dobrou znalosťou čítania výkresovej dokumentácie, prax v kusovej výrobe je vítaná.
V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom a prehlásením o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky.
Prehlásenie: v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov súhlasím, aby boli moje osobné údaje spracovávané v rámci informačného systému personálnej databázy v spoločnosti KINEX Bearings, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábač kovov

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nutná dobrá znalosť čítania strojárskej výkresovej dokumentácie, prax v kusovej výrobe,
opracovanie súčiastok na horizontálnej vŕtačke podľa techn.dokumentácie, vŕtanie otvorov rôznych priemerov, na horizontálnych vyvrtávačkách obrábať frémy, rôzne odliatky,
vítaná znalosť programovania

KINEX BEARINGS, a.s. patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle. V súčasnosti výroba prebieha v dvoch výrobných závodoch: v Bytči a v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2970654  Dátum zverejnenia: 6.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,21 €/hod. + osobné ohodnotenie 0,30 €/hod. + príplatok za sťažené prostredie 0,5978 €/hod.+ dochádzkový bonus *