Reagujte bez životopisu

Hľadáme šikovného kolegu do nášho projektového tímu

Kinet s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiacMzda závisí od schopností a praxe daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnu kolegyňu alebo kolegu do projektového tímu. Pracovná náplň pozostáva z aktívnej komunikácie so stavebnými úradmi a dodávateľmi sietí. Plánovanie a podávanie žiadostí na obecné úrady. Záujemca by mal byť motivovaný a s chuťou učiť sa nové veci. Práca je kombinovaná v teréne a aj v kancelárií. Silnou stránkou záujemcu by mala byť komunikatívnosť, ostatné špecifiká je jednoduché získať praxou.

Hlavná pracovná náplň:
- podávanie žiadostí o stavebné povolenie
- orientácia v projektovej dokumentácií
- sledovanie štádia povolenia
- komunikácia s úradmi
- interný reporting.

Pracovná doba bude flexibilná, podľa aktuálnych projektov. Hlavným cieľom je mať všetky povolenia pod dohľadom, a uzavrieť projekty až po schválenie stavebných povolení, ideálne v čo najkratšom čase.

- mzda po dohode a zohľadnených pracovných skúseností
- je možné čiastočne vykonávať prácu z domu
- práca v stabilnej spoločnosti na Hornej Nitre a s najnovšími telekomunikačnými technológiami
- flexibilný pracovný čas
- cestovný príplatok
- firemné večierky
- odmeňovanie orientované na výkon

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT a telekomunikácie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo vyžadujeme:
• prax v oblasti administratívnych procesov
• orientácia v príslušnej legislatíve je výhodou
• skúsenosť s prácou v samospráve je výhodou
• zručnosti pri práci s PC a balíkom Microsoft Office
• samostatnosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť, komunikačné schopnosti, osobné a morálne predpoklady, zodpovednosť a precíznosť
• konštruktívna schopnosť pracovať v tíme, schopnosť riešiť konflikty, empatia, schopnosť sebareflexie a aktívny prístup k práci

Spoločnosť Kinet s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006 a je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. Špecializujeme sa na poskytovanie internetových, dátových a televíznych služieb v oblasti stredného Slovenska. V súčasnosti rozširujeme svoje pôsobenie v rámci budovania a výstavby infraštruktúry optickej sieti a hľadáme do nášho tímu nových kolegov.
ID: 4595379  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac