Reagujte bez životopisu

Projektant telekomunikačných sietí

Kinet s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ variabilný zložka mzdy podľa výkonu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Kinet hľadá kolegu do skúseného tímu projektantov, ktorí radi pomôžu a zaučia.

Hlavné zodpovednosti a úlohy:
- príprava a spracovanie projektových úloh na zadaných projektoch na všetkých stupňoch PD /inžinierske stavby/, zodpovednosť za pridelené úlohy v rámci projektového tímu
- získavanie, posudzovanie a overovanie vstupných podkladov k realizácii zákazky
- spolupráca s ďalšími profesiami v rámci projektového tímu
- projektovanie inžinierskych a líniových stavieb - optických sietí
- spracovanie kompletnej projektovej dokumentácie
- obhliadky v teréne, foto-dokumentácia, autorský dozor
- inžinierska činnosť

- mzda po dohode a zohľadnení prac. skúseností
- je možné čiastočne vykonávať prácu z domu
- práca v stabilnej spoločnosti na Hornej Nitre a s najnovšími telekomunikačnými technológiami
- flexibilný pracovný čas
- cestovný príplatok
- firemné večierky
- odmeňovanie orientované na výkon

Váš životopis nám zasielajte na e-mail [email protected]. Na osobné pohovory pozveme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.
Za prejavený záujem ďakujeme všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika, plyn a elektrina, Stavebníctvo, IT a telekomunikácie

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- technický talent a zmysel pre detail
- iniciatívnosť
- cieľavedomosť
- schopnosť identifikovať problém a hľadať okamžité riešenia

Spoločnosť Kinet s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006 a je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. Špecializujeme sa na poskytovanie internetových, dátových a televíznych služieb v oblasti stredného Slovenska. V súčasnosti rozširujeme svoje pôsobenie v rámci budovania a výstavby infraštruktúry optickej sieti a hľadáme do nášho tímu nových kolegov.
ID: 4592870  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac