Reagujte bez životopisu

Projekčný Inžinier - junior

Kinet s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a spracovanie projektových úloh na zadaných projektoch na všetkých stupňoch PD /inžinierske stavby/, zodpovednosť za pridelené úlohy v rámci projektového tímu, získavanie, posudzovanie a overovanie vstupných podkladov k realizácii zákazky, spolupráca s ďalšími profesiami v rámci proj. tímu
- projektovanie inžinierskych a líniových stavieb - optických sietí
- spracovanie kompletnej projektovej dokumentácie
- inžinierska činnosť

- mzda po dohode a zohľadnení prac. skúseností
- je možné vykonávať prácu z domu
- práca v stabilnej spoločnosti na Hornej Nitre
- flexibilný pracovný čas
- cestovný príplatok
- sociálne benefity

Váš životopis nám zasielajte na e-mail [email protected]. Na osobné pohovory pozveme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.
Za prejavený záujem ďakujeme všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika, plyn a elektrina, Stavebníctvo, IT a telekomunikácie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- technický talent
- iniciatívnosť
- cieľavedomosť

Spoločnosť Kinet s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006 a je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. Špecializujeme sa na poskytovanie internetových, dátových a televíznych služieb v oblasti stredného Slovenska. V súčasnosti rozširujeme svoje pôsobenie v rámci budovania a výstavby infraštruktúry optickej sieti a hľadáme do nášho tímu nových kolegov.
ID: 4326210  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac