Skladník/skladníčka

Kinekus, s.r.o.

KiNEKUS Bratislava - Vajnory, NC Vajnoria, Pri starom letisku 3, 831 07 Vajnory
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac+ mesačné bonusy na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne KINEKUS hľadáme šikovného človeka, ktorý bude ako náš nový kolega zodpovedný za prijímanie tovaru v sklade (teplý čistý sklad), správne uskladnenie tovaru v sklade a na predajni, prípravu objednaného tovaru a výdaj tovaru zo skladu.

Ponúkame prácu v stabilnom prostredí malej rodinnej firmy, skvelým kolektívom, motivujúcim finančným ohodnotením a množstvom benefitov.
Práca je na dvojzmennú prevádzku, krátky (Str a Štv) a dlhý týždeň (Po,Ut, Pia,So,Ne) od : 7:45 do 20:10hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• príjem, kontrola, balenie, výdaj a rozmiestnenia tovaru
• osobný výdaj tovaru a komunikácia so zákazníkom (pri osobnom odbere, odbere špedičnými firmami)

• usporiadanie tovaru v sklade, v predajni a pred predajňou
• dodržiavanie BOZP a PO v priestoroch skladu
• vykonávanie pravidelných inventúr
• starostlivosť o pridelenú techniku – dvere, VZV, brány a iné
• plnenie pokynov vedúceho predajne a zmeny
• udržiavanie poriadku na pracovisku – v priestoroch celého skladu a v externých priestoroch nakladacích rámp

• Pracovné zázemie stabilnej spoločnosti

• školenia na pracovisku a v centrále spoločnosti KINEKUS v Žiline
• finančný príspevok na stravovanie vo výške 7€
• Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
• Zamestnanecké eventy
• Bezproblémové parkovanie

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe poslaných životopisov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

maloobchod

* oprávnenie na VZV

* dochvíľnosť
* ochotný prístup
* príjemné vystupovanie
* samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Spoločnosť KINEKUS pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 ako obchodná spoločnosť, ktorej hlavnou aktivitou je veľkoobchod a maloobchod s rozsiahlym portfóliom obchodného tovaru: domáce potreby, železiarstvo, ručné aj elektrické náradie, záhradné a stavebné náradie, potreby pre dom, byt, stavbu, dielňu a záhradu, elektrospotrebiče, ďalší doplnkový sortiment.
Maloobchodný sortiment tvorí viac ako 15 tisíc druhov tovarov. Veľkoobchod zásobuje viac ako 1 100 obchodných partnerov na celom území Slovenska.
Od r. 1993 sa spoločnosť zameriava aj na import a export vyššie uvedených komodít z a do krajín Európy, Ázie, ako aj iných kontinentov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4784941  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac