Predavač/ka predajne Kinekus - všetko pre domácnosť (Ref. č.: JES_VAJ)

KINEKUS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
748€ (polovičný úväzok 374€) + variabilná zložka mzdy + príplatky za soboty a nedele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za chod predajne/oddelenia
o pracovisko pripraviť, aby boli priestory čisté, tovar uložený a označený cenovkami,
o celý čas udržiavať poriadok v predajni a sklade,
o riešenie reklamácií
• zabezpečenie dostupnosti, kontrola príjmu tovaru
o navrhnúť riešenia s cieľom skvalitnenia ponúkaných tovarov a služieb
o skontrolovanie kvality preberaného tovaru,
o prevzatie tovaru od prepravcu, naskladnenie a prijem tovaru na sklad
• prezentácia a doplňovanie tovaru
o zdvorilo sa správať k spotrebiteľovi, podať vysvetlenie o jeho akosti, cene, a pod.,
o tovar predávať v správnej miere, príslušnej akosti a za platné maloobchodné ceny
o dozerať na tovar vystavený v predajných priestoroch,
o strážiť a ochraňovať majetok spoločnosti pred poškodením, stratou, zničením a zneužitím,
o dopĺňanie do regálov v predajni
• optimalizácia skladových zásob, inventúry
o inventúry, preceňovanie tovaru,
o venovať pozornosť obrátkovosti tovarových zásob
• práca na pokladni
o zúčastňovať sa súčtu denných tržieb a ich správnosť potvrdzovať podpisom,
o dodržiavať pokyny k vykonaniu pokladničných operácii na predajni vydaných spoločnosťou,
• poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom
o poskytovať odborné rady spotrebiteľom, následne vydať doklad o zaplatení tovaru
o oboznámiť spotrebiteľa s pravidlami používania predávaného tovaru

• rodinná atmosféra
• práca na hlavný aj polovičný pracovný pomer a mzda vždy načas
• príplatky za odpracované soboty a nedele
• stravné lístky vo forme stravovacej karty
• zľava na nákup v predajniach Kinekus
• systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov
• mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
• profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
• stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
• dlhodobá pracovná perspektíva
• možnosť kariérneho rastu

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS alebo nám zašlite svoj Životopis spolu so Súhlasom na spracovanie osobných údajov poštou na Kinekus, s.r.o., Rosinská cesta 13, 010 08 Žilina. Pre naše lepšie spracovanie nezabudnite uviesť pozíciu a mesto, kde máte záujem pracovať.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívny prístup k práci
• flexibilita
• komunikatívnosť
• príjemné a ústretové vystupovanie
• tímový hráč
• prax nie je podmienkou
• preukaz zdravotnej spôsobilosti
• bezúhonnosť
• vhodné aj pre absolventa

Veľkoobchod a maloobchod v sortimentoch: domáce potreby, kuchynka, náradie, elektro, záhrada, stavba.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Rosinská cesta 13
010 08 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Julius Eškut
Tel.: +421945800323
E-mail: poslať životopis
ID: 3390793   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   748€ (polovičný úväzok 374€) + variabilná zložka mzdy + príplatky za soboty a nedele