Predavač - pokladník

KINEKUS, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 600,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poradenstvo zákazníkom, predaj tovaru, vykladanie tovaru, práca s registračnou pokladňou, denné uzávierky, mesačné uzávierky, práca s POST terminálom

ponúkame zázemie stabilnej spoločnosti, finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky, sociálny program, odborné školenia

Žiadosť spolu s profesijným životopisom zašlite na adresu KINEKUS,s r.o., Rosinská cesta 13, 010 08 Žilina, prípadne e-mail: kariera@kinekus.sk.
Pre urýchlenie výberového konania odporúčame vyplniť dotazník uchádzača o zamestnanie uverejnený na web stránke www.kinekus.sk v záložke zamestnanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

obchod

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, prax v pokladničných operáciách s hotovosťou aj s terminálom

Veľkoobchod a maloobchod v sortimentoch: domáce potreby, kuchynka, náradie, elektro, záhrada, stavba.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Rosinská cesta 13
010 01 Žilina
ID: 284452   Dátum zverejnenia: 10.11.2017