Vedúci pracovník upratovacích služieb

KILTER s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.11.2020
800 - 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda 800 € + osobné ohodnotenie v závislosti od schopností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovanie, organizovanie, vykonávanie, kontrola jednotlivých čistiacich služieb na základe požiadaviek zákazníka. Riadenie jednotlivých pracovníkov na pracoviskách, kontrola nimi vykonávaných upratovacích služieb, organizácia jednotlivých zákaziek po personálnej, technickej stránke. Zabezpečovanie funkčnosti pridelených technologických zariadení. Komunikácia s objednávateľmi, vyhľadávanie nových možností spolupráce v rámci upratovacej činnosti.

Pružný pracovný čas, možnosť home-office

Pre bližšie informácie nás kontaktujte v pracovných dňoch na mob.: 0904 999 632

Svoje životopisy zasielajte na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti vedenia ľudí min. 2 roky

Spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním čistiacich a upratovacích služieb od roku 2013 v rámci celej SR.
ID: 3966784  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac