Reagujte bez životopisu

Pomocný pracovník na čistiace práce

KILTER s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.01.2022
623 - 850 EUR/mesiacZákladná mzda 3,82 €/hod. + osobné ohodnotenie do výšky 1,18 €/hod. brutto, + nočný príplatok v rámci zákonníka práce. Trojzmenná prevádzka - nočná (22-6), poobedná (14-22), ranná (6-14). Čistý pracovný čas 7,5 hod. Víkendy a sviatky voľné. Ubytovanie neposkytujeme a nehradíme!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čistiace a upratovacie práce u objednávateľa, vysypávanie kontajnerov, čistenie fajčiarskych stanovísk, umývanie zariadenia v halách (steny do výšky 2 m, hydrantov a pod.), zametanie areálu, zbieranie smetí, obsluha jednokotúčového stroja, údržba podláh, ručný odhrn snehu, kosenie. Práca je vo výrobnom závode Sungwoo Hitech v Žiline.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov na výberové konanie, ďakujeme za pochopenie.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti KILTER s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z., o ochrane osobných údajov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

čistiacich služieb

Počet rokov praxe

1

precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním čistiacich a upratovacích služieb od roku 2013 v rámci celej SR.
ID: 3596622  Dátum zverejnenia: 20.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac