Zamestnanec pokladne-odborný predajca

XXXLutz

Miesto práce
Bratislava
600€ základná mzda+200€ osobné ohodnotenie+provízie z predaja+37€ obratová prémia obchodu+ príplatky v zmysle platných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* práca s registračnou pokladňou
* vykonávanie platobných transakcií
* príjem finančnej hotovostí a platby platobnou kartou
* kontrola pravosti bankoviek
* kontrola obsahu nákupných vozíkov
* účasť na inventúrach
* dopĺňanie tovaru na predajnej ploche
* obsluha a odborné poradenstvo zákazníkovi
* starostlivosť o oddelenie

Ponúkame:
* zázemie úspešnej stabilnej zahraničnej spoločnosti
* zaujímavú prácu v príjemnom priateľskom prostredí
* 5 dní dovolenky navyše

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Požadujeme:
* prax s registračnou pokladňou v maloobchodnej prevádzke minimálne 1 rok výhodou
* základná znalosť PC
* flexibilita, samostatnosť
* orientácia na zákazníka

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 744427  Dátum zverejnenia: 4.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€ základná mzda+200€ osobné ohodnotenie+provízie z predaja+37€ obratová prémia obchodu+ príplatky v zmysle platných predpisov