Pracovník administratívy a zákazníckeho servisu - prevádzka Poprad

Kika Nábytok s.r.o.

Miesto práce
Teplická cesta 5061, Poprad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:
* administatívny príjem tovaru
* spracovanie objednávok
* riešenie požiadaviek zákazníka osobne, telefonicky alebo e-mailom
* riešenie zákazníckych reklamácii
* vedenie a kontrola hospodárskej agendy

Ponúkame:
* rôznorodú zaujímavú prácu v mladom dynamickom kolektíve
* možnosť využívať cudzie jazyky
* zaškolenie a zapracovanie
* zázemie úspešnej stabilnej zahraničnej spoločnosti
* firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
* minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
* pracovné skúsenosti na podobnej pozícii podmienkou
* komunikatívna znalosť NJ - výhodou !!!
* znalosť práce s PC
* flexibilitu, loajalitu, samostatnosť, silnú osobnosť, odolnosť voči stresu, výborné organizačné a komunikačné schopnosti, orientáciu na zákazníka

Spoločnosť kika pôsobí na slovenskom trhu s nábytkom a bytovými doplnkami dlhodobo a už od svojho začiatku je dynamicky sa rozvíjajúcim subjektom na trhu s bytovým vybavením.
Založenie spoločnosti kika v roku 1973 sa uskutočnilo na základe úplne nového konceptu, ktorý viedol k medzinárodnému úspechu. Dnes je kika spoločnosťou, ktorá predáva kompletný sortiment nábytku a bytových doplnkov zodpovedajúcich trendom moderného bývania. kika prevádzkuje celkom 32 obchodných domov v Rakúsku a 23 obchodných domov v strednej a východnej Európe. Od jesene 2013 je kika súčasťou medzinárodnej skupiny Steinhoff, druhého najväčšieho obchodníka s nábytkom na svete a patrí tak vo svojom obore k lídrom trhu.
Spoločnosť kladie dôraz na zvyšovanie kvalifikácie svojich zamestnancov, čím jej poskytuje možnosť neustáleho profesijného rozvoja a tým aj skvalitnenie poskytovaných služieb zákazníkom.
Kika! jednotka v nápadoch na bývanie !

Teplická cesta 5061
058 01 Poprad
ID: 3207686   Dátum zverejnenia: 6.10.2017