Odborný predajca bytový textil

XXXLutz

Miesto práce
Galvaniho 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
800,- € btto/celý úväzok, 600,- € btto skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* predaj bytového textilu, posteľná bielizeň, deky, uteráky,...
* dokladanie a preberanie tovaru

garantovaná hrubá mzda počas skúšobnej doby vo výške 600 € btto pri 30 hodinovom pracovnom úväzku, 800 € btto pri 40 hodinovom pracovnom úväzku

Požiadavky na zamestnanca

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 2981286  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,- € btto/celý úväzok, 600,- € btto skrátený úväzok