XXXLutz Zameriavač nábytku a kuchýň, reklamačný technik

XXXLutz

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť ako zameriavač, reklamačný technik ?
• Budeš technická podpora nielen pre zákazníkov ale taktiež aj pre montážne tímy.
• Budeš servisným technikom pre posúdenie reklamácii, montáž náhradných dielov.
• Merať priestory priamo u zákaznika.
• Budeš neustále v pohybe, pracovať s profesionálnym náradím v digitálnej forme.

Ako to u nás chodí?
• Končíme keď je hotovo. Záleźí na tom, ako ti to ide od ruky.
• Časové prispôsobenie sa zákazníkom je u nás samozrejmosťou.
• Ak niekto potrebuje voľno, musíme zaňho zaskočiť. Ale to isté môžeš čakať aj ty od nás.
• Makáme naplno od pondelka do piatku, ale víkendy sú voľné vždy.
• Pracujeme v tíme. Sme presvedčený že spoločnou prácou dosiahneme lepších výsledkov než prácou ako jednotlivci. Všetko robíme XXXL.

Čo Ti za to ponúkame?
• Práce je stále dosť, každý deň máš svoj plán a ideš.
• Každý mesiac Ti peniaze cinknú na účte, nech sa deje čokoľvek.
• Plný uväzok
• Nástup dohodou.
• Sme k sebe féroví, jednoducho XXXL.

Prečo u nás pracovať ?
Človek by mal byť v práci rád. K tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí má zmysel. Preto sa k sebe chováme férovo, máme víziu a jasný cieĺ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať a posúvať tak nielen seba, ale celú našu firmu zase o kus ďalej. Sme XXXL.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?
• Technika, parťáka ktorý to proste vie.
• Človeka, ktorý dokáže komunikovať zo zákazníkom, vysvetliť plány, za svoju prácu totiž nesieme zodpovednosť.
• Spoľahlivého pracovníka pri zaobchádzaní s nábytkom nielen počas transportu, ale aj montáže.

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta König
E-mail: poslať životopis
ID: 3917177  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac