Odborný predajca - záclony, lampy

Kika Nábytok Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac630,- € základná mzda+37,- € osobné ohodnotenie+provízie z predaja+príplatky podľa ZP, 800,- € btto garantovaná minimálna mesačná btto mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre obchodný dom v Bratislave obsadzujeme pozíciu:
* Odborný predajca

Vaše úlohy:
* dopĺňanie tovaru na predajnej ploche
* obsluha a odborné poradenstvo zákazníkovi
* starostlivosť o oddelenie

Ponúkame:
* zaujímavú prácu v príjemnom priateľskom prostredí
* zaškolenie a zapracovanie
* zázemie úspešnej stabilnej zahraničnej spoločnosti
* motivujúci provízny systém odmeňovania
*zaujímavá a kreatívna práca
* 5 dní dovolenky naviac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme:
* minimálne SŠ vzdelanie
* základná znalosť PC ( Word, Excel - užívateľ)
* predajné schopnosti, flexibilita, samostatnosť
* orientácia na zákazníka
* prax v predaji výhodou

Möbelix v Bratislave, sa už čoskoro dočká svojho pokrvného brata – prvej pobočky XXXLutz. A aj tu sa budú predávať kuchyne, obývacie steny, sedačky, jednoducho všetko, čo patrí k vybaveniu bytu. Zákazník chce mať zakúpenú kuchyňu čo najskôr doma v plnej funkčnosti. Svoju novú sedačku vynesenú a komodu zloženú. A na to tu bude tím technikov, ktorých pre novú pobočku začíname hľadať.

Adresa spoločnosti

Kika Nábytok Slovensko, s.r.o.
Galvaniho 11
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3393898  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac