Vedúci/-a predajne Moldava nad Bodvou

KiK textil a Non-Food spol. s r. o.

Miesto práce
Moldava nad Bodvou
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac950,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše pracovné miesto bude v medzinárodnej spoločnosti, ktorá patrí k najväčším v oblasti maloobchodu a nachádza sa v našej nove pobočke v Moldave nad Bodvou.

Vaše úlohy:
- vedenie predajne v duchu diskont-konceptu
- zodpovednosť za úspechy predajne
- vedenie tímu predajne
- starostlivosť o predajňu
- starostlivosť o zákazníkov v maloobchodnej predajni
- poskytovanie poradenstva ku konkrétnym tovarom
- komunikácia so zákazníkom

Sme si vedomí, že dobrý zamestnanecký vzťah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Pracovať v KiK textil a Non food, s.r.o. znamená pracovať v stabilnej a dlhoročnej spoločnosti, kde Vám mzda nikdy nebude meškať.

Ponúkame Vám plat zodpovedajúci Vášmu pracovnému úväzku plus:
- motivačné ohodnotenie až do výšky 60 € mesačne;
- odmenu za lojalitu podľa dĺžky trvania pracovného pomeru až do výšky 30 € mesačne.

Okrem mzdy, ktorá zodpovedá Vášmu pracovnému výkonu Vám ponúkame:
- zamestnanecké zľavy
- silné zázemie v európsky orientovanej spoločnosti
- príspevok na stravné lístky zo sociálneho fondu
- príspevok zo sociálneho fondu pri okrúhlom pracovnom a životnom jubileu
- možnosť profesionálneho zapracovania sa

Pokiaľ predpokladáte, že vyhovujete našim požiadavkám, zašlite nám svoju žiadosť spolu so životopisom.
Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov kontaktujeme a pozývame na prijímací pohovor len vybraných uchádzačov.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- práca v maloobchode
- skúsenosti s vedením ľudí
- pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- flexibilita
- angažovanosť

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3757902  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac950,00