Predavač/-ka Šamorín, plný a skrátený úväzok na dobu určitú

KiK textil a Non-Food spol. s r. o.

Miesto práce
Šamorín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
325 € - 750 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše pracovné miesto bude v medzinárodnej spoločnosti, ktorá patrí k najväčším v oblasti maloobchodu a nachádza sa v našej pobočke v Šamoríne, kde máte možnosť pracovať na plný úväzok a na polovičný úväzok na dobu určitú 6 mesiacov.

Vaše úlohy:
- predajná činnosť
- práca na pokladni
- komunikácia so zákazníkom
- starostlivosť o predajňu

Sme si vedomí, že dobrý zamestnanecký vzťah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Pracovať v KiK textil a Non food, s.r.o. znamená pracovať v stabilnej a dlhoročnej spoločnosti, kde Vám mzda nikdy nebude meškať.

Ponúkame Vám plat zodpovedajúci Vášmu pracovnému úväzku, 650 EURO pri 40 hod. týždennom pracovnom čase, plus motivačné ohodnotenie až do 100 EURO.

Okrem mzdy, ktorá zodpovedá Vášmu pracovnému výkonu Vám ponúkame:
- príplatok za soboty a nedele
- zamestnanecké zľavy
- príspevok na stravné lístky zo sociálneho fondu
- príspevok zo sociálneho fondu pri okruhlom pracovnom a životnom jubileu
- možnosť kariérneho postupu
- silné zázemie v európsky orientovanej spoločnosti

Pokiaľ predpokladáte, že vyhovujete našim požiadavkám zašlite nám žiadosť spolu so životopisom.

Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov kontaktujeme a pozývame na prijímací pohovor len vybraných uchádzačov.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- práca v maloobchode
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- pracovitosť, spoľahlivosť
- flexibilnosť

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3541960  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 325 € - 750 €