Logo Kienbaum und Partner GmbH, organizační složka

Quality director

Kienbaum und Partner GmbH, organizační složka

Místo práce
Košický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmínky (brutto)
Od 5 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zahraniční elektrotechnickou společnost s výrobním závodem v Košickém kraji, hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici:

Quality Director

Klíčové pracovní úkoly:

Strategické a operativní vedení oddělení kvality s důrazem na procesy, metody a formy organizace kvality výrobního závodu s cca 300 zaměstnanci

Kontrola dodržování systému kvality

Zodpovědnost za neustálé zlepšování procesu, týkající se kvality a efektivity procesu v zájmu spokojenosti zákazníka v souladu s požadavky managementu životního prostředí a bezpečnosti

Vyhodnocování a sestavování kvalitativních výsledků

Implementace nápravných opatření

Řešení reklamací (koordinace oblasti zákaznických, dodavatelských a interních reklamací)

Komunikace se zákazníky a dodavateli

Optimalizace kvalitativních procesů vedoucí ke snížení zmetkovosti

Spolupráce při plánování a realizaci nových projektů

Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Řízení a motivace týmu kvality - cca 10 lidí

Reporting řediteli závodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí:

Zázemí a podporu stabilní a prosperující společnosti, lídra ve svém oboru

Dlouhodobé zaměstnání s vizí a potenciálem,práci v příjemném kolektivu ve firmě se zdravou firemní kulturou

Přístup k nejnovějším výrobním technologiím

Uplatnění svých zkušeností a znalostí, seberealizaci

Zajímavou a různorodou náplň práce

Využití jazykových znalostí

Velmi zajímavé finanční ohodnocení

Propracovaný systém firemních benefitů

Podporu v případě rekolace

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.6.2024 (zbývá ještě 35 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Inovativní zahraniční strojírensko-elektrotechnická společnost. Lídr na trhu ve svém oboru.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

řížení týmu kvality výrobního závodu

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na pozici:

VŠ vzdělání technického směru (případně SŠ vzdělání s odpovídající praxí)

Praxe na pozici manažera kvality ideálně ve výrobní, mezinárodně působící společnosti minimálně 5 let podmínkou

Zkušenost s úspěšným vedením středně velkého týmu kvality (minimálně 5 lidí)

Výborná znalost a zkušenost z implementace metod a nástrojů kvality, mezinárodní standardy

Zkušenost se systémem SAP či Infor LN výhodou

Velmi dobrá znalost anglického jazyka, němčina výhodou

Vedoucí typ s dobrými komunikačními a organizačními schopnosti, leader & coach

Schopnost samostatného, zodpovědného rozhodování a rozvíjení svěřené oblasti

Odolnost vůči stresu

Preciznost, proaktivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Kienbaum und Partner GmbH se již přes 75 let úspěšně angažuje v oblasti podnikového poradenství a disponuje sítí poboček po celém světě. Specializujeme se především na konzultační personálně-poradenskou činnost, studie odměňování a executive search v oblasti vyššího a středního managementu (na národní i mezinárodní úrovni).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Andrea Kalinová
Tel.: 00420 737 246 691
E-mail: poslat životopis
ID: 4794422  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/měsíc