Učiteľka/učiteľ MŠ, riadiaci pracovník

littleBIG, s. r. o.

Miesto práce
Kramáre, Bratislava
Termín nástupu
Máj 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromné zariadenie littleBIG: http://www.littlebig.sk
hľadá skúsenú učiteľku/učiteľa s adekvátnym vzdelaním v obore predškolskej pedagogiky s možnosťou kariérneho rastu na post vedúceho pedagogického zamestnanca.

Ponúkame nástupný plat od 1.200 do 2.000 € brutto v závislosti od náplne práce.
Navyše majú všetci zamestnanci jedlo počas dňa zdarma. Varíme chutne a priamo u nás vo vlastnej kuchyni.

Výberové konanie bude prebiehať formou osobného stretnutia po obdržaní pozvánky na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predškolská a elementárna pedagogika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša moderná, nadštandardne vybavená škôlka s vlastným priestranným ihriskom a kuchyňou sa nachádza v príjemnom prostredí blízko mestských lesov Bratislava - Kramáre.
Ide nám o trvalo udržateľný projekt a robíme všetko pre to, aby sa u nás ľudia cítili príjemne.
ID: 4067277  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac