Lektor/ka mentálnej aritmetiky

KID GENIUS

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po úspešne absolvovanom výcviku a obdržaní licencie učiteľa HIKARI MENTÁLNEJ ARITMETIKY® (Teacher Certificate Program HIKARI), uchádzač by pracoval ako lektor Mentálnej aritmetiky v jedinečnej škole MA na Slovensku.
Kreatívna a dynamická práca s deťmi vo veku od 4 do 12 rokov v menších skupinách (6 až 12 účastníkov).
- Vyučovanie metódy mentálna aritmetika podľa pridelených sylabov.
- Vysvetľovanie nového učiva žiakom, spoločné precvičovanie učiva a zadávanie domácich úloh.
- Organizovanie náhradných a doplnkových hodín v priebehu týždňa.
- Komunikácia s rodičmi.
- Evidovanie uskutočnených hodín, prebraného učiva na platforme.
- Zabezpečovanie rozvíjania vedomostí a zručností.
- Učenie sa prostredníctvom zábavných aktivít, rôznych hier a súťaží.
- Udržovanie pozornosti a motivovanie žiakov.
- Preverovanie vedomostí žiakov (ústne skúšanie, písomné skúšky).
- Hodnotenie žiakov.
- Pripravovanie školských pracovných pomôcok.
- Príprava a realizovanie didaktických hier.
- Realizovanie tvorivých dielní, zabezpečovanie potrebného materiálu.

- možnosť zoznámenia sa s jedinečnou japonskou metódou HIKARI
- služobný telefón a notebook, príjemné pracovné prostredie
- motivujúca fixná mzda plus odmeny
- čiastočne flexibilná pracovná doba
- možnosť sebarealizácie
- perspektíva kariérneho rastu

Poprosíme uchádzačov, aby poslali svoj životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Vysokoškolské vzdelanie.
- Ochota pracovať v poobedňajších hodinách a cez víkend.
- Komunikatívnosť, organizovanosť, zodpovednosť a ochota ďalšieho vzdelávania.
- Energickosť, otvorenosť a cieľavedomosť.
- Kreativita v učení, trpezlivosť a dôslednosť v práci.
- Nevyžadujú sa žiadne špeciálne znalosti, vhodný kandidát prejde školením, kde získa všetky potrebné znalosti na vykón práce učiteľa mentálnej aritmetiky.

Medzinárodná škola „Kid Genius” úspešne pôsobí na Slovensku a vo svojom vyučovaní aplikuje originálny 光 HIKARI program, ktorý využíva jedinečnú metódu pôvodom z Japonska. Celkový program je založený na japonskom abakuse, starovekom počítadle Soroban (算盤). Cieľom nášho HIKARI programu je za pomoci profesionálneho personálu, naších Master trénerov mentálnej aritmetiky a abakusu, poskytnúť jedinečnú možnosť rozvoja a pestovanie mentálnych a intelektuálnych kapacít.
ID: 3819974  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.