Učiteľ/ka mentálnej aritmetiky

KID GENIUS

Miesto práce
Černyševského 26, Petržalka
Termín nástupu
01.02.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po úspešne absolvovanom výcviku a obdržaní licencie učiteľa HIKARI MENTÁLNEJ ARITMETIKY® (Teacher Certificate Program HIKARI), uchádzač by pracoval ako učiteľ Mentálnej aritmetiky v jedinečnej škole MA na Slovensku.
Kreatívna práca s deťmi vo veku od 4 do 12 rokov v menších skupinách (6 až 12 účastníkov), prostredníctvom zábavných aktivít, rôznych hier a súťaží.
- Vyučovanie metódy mentálna aritmetika podľa pridelených sylabov.
- Vysvetľovanie nového učiva žiakom, spoločné precvičovanie učiva a zadávanie domácich úloh.
- Organizovanie náhradných a doplnkových hodín v priebehu týždňa.
- Komunikácia s rodičmi.
- Evidovanie uskutočnených hodín, prebraného učiva na platforme.
- Zabezpečovanie rozvíjania vedomostí a zručností.
- Udržovanie pozornosti a motivovanie žiakov.
- Preverovanie vedomostí žiakov (ústne skúšanie, písomné skúšky).
- Hodnotenie žiakov.
- Pripravovanie školských pracovných pomôcok.
- Príprava a realizovanie didaktických hier.
- Realizovanie tvorivých dielní, zabezpečovanie potrebného materiálu.

- Možnosť zoznámenia sa s jedinečnou japonskou metódou HIKARI
- Služobný telefón a notebook, príjemné pracovné prostredie
- Motivujúca fixná mzda plus odmeny
- Čiastočne flexibilná pracovná doba

Poprosíme uchádzačov, aby poslali svoj životopis a motivačný list.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.1.2019 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pedagogika, špeciálna pedagogika, psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Vysokoškolské vzdelanie
- Učiteľ/ka alebo psychológ, špeciálny pedagóg, pedagóg
- Ochota pracovať v poobedňajších hodinách a cez víkend
- Komunikatívnosť, organizovanosť, zodpovednosť a ochota ďalšieho vzdelávania
- Vzťah k matematike výhodou
- Nevyžadujú sa žiadne špeciálne znalosti, vhodný kandidát prejde tréningom, kde získa všetky potrebné znalosti na vykón práce učiteľa mentálnej aritmetiky.

Medzinárodná škola „Kid Genius” úspešne pôsobí na Slovensku a vo svojom vyučovaní aplikuje originálny 光 HIKARI program, ktorý využíva jedinečnú metódu pôvodom z Japonska. Celkový program je založený na japonskom abakuse, starovekom počítadle Soroban (算盤). Cieľom nášho HIKARI programu je za pomoci profesionálneho personálu, naších Master trénerov mentálnej aritmetiky a abakusu, poskytnúť jedinečnú možnosť rozvoja a pestovanie mentálnych a intelektuálnych kapacít.

Adresa spoločnosti

KID GENIUS Slovakia
Černyševského 26
85101 Bratislava

Kontakt

ID: 3264690   Dátum zverejnenia: 26.11.2018