Verejný zdravotník

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
01.01.2023
Platové podmienky
1 650 EUR/mesiacPriemerná mzda pre absolventa, po odpracovaní 12 mesiacov. Základná mzda začína od 1 181€. Uchádzačom s relevantnými skúsenosťami môže byť ponúknutá základná mzda individuálne. Súčasťou odmeňovania sú aj ďalšie príplatky, ktoré je možné nájsť v sekcii zamestnancké výhody, benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▶ objektivizácia faktorov pracovného prostredia a práce (najmä fyzická záťaž, hluk, vibrácie, chemický faktor)
▶ podpora pri riešení zdravotných problémov, chorôb z povolania
▶ ergonomické zlepšenia pracovísk
▶ organizácia lekárskych prehliadok v závode
▶ preventívne kampane zamerané na zdravie, predchádzanie chorobám
▶ komunikácia so štátnymi orgánmi a s PZS
▶ tvorba prevádzkových poriadkov podľa legislatívy

▶ 14. mzda (175% zo základnej mzdy)
▶ 13. mzda (50% zo základnej mzdy)
▶ Osobné hodnotenie (až do 15% zo základnej mzdy)
▶ Výrobný bonus každý štvrťrok vo výške 320€
▶ Flexi pracovný čas
▶ Systém Cafetéria

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejný zdravotník, prípadne zdravotnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▶ Riadiace a komunikačné schopnosti
▶ Znalosť anglického jazyka (ústnou aj písomnou formou)

Spoločnosť Kia Slovakia je globálnym výrobcom automobilov s ambíciou stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu nielen v Kórei, ale aj v ostatných krajinách sveta. Aktuálne sa zameriavame na rast výroby v Kia Slovakia pri Žiline, kde je vybudovaný prvý výrobný závod spoločnosti Kia v Európe. Kapacita výrobného závodu, ktorý v súčasnosti zamestnáva takmer 4 000 zamestnancov, predstavuje až 350 000 automobilov ročne pri plnej prevádzke.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gašinec Peter
Tel.: +421415151314
E-mail: poslať životopis
Kia Slovakia s. r. o.
Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
013 01 Teplička Nad Váhom
ID: 4468585  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac