Špecialista údržby motorárne (elektrotechnik)

Miesto práce
Kia Motors Slovakia s.r.o., Teplička nad Váhom
plný úväzok
Platové podmienky
Od 1 800 EUR/mesiacPriemerná mzda po odpracovaní 12 mesiacov. Základná mzda od 1 380€. Základná mzda sa môže zvýšiť, v závislosti od skúseností uchádzača. Súčasťou odmeňovania je aj osobné hodnotenie, štvrťročné bonusy a ďalšie mzdové zložky (napr. 13. mzda predstavuje 50% zo základnej mzdy a 14. mzda 175% zo základnej mzdy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie plynulej prevádzky, údržby a modernizácie výrobného / nevýrobného zariadenia oddelenia, riešenie technických problémov výrobných zariadení
  • zvyšovanie produktivity a kvality s ohľadom na dodržiavanie bezpečnostných zásad a minimalizáciu nákladov
  • príprava návrhov projektov a plánov údržby a riadenie realizácie projektov
  • vyhodnocovanie, analyzovanie a uzatváranie výsledkov údržby opráv, prestojov, spotreby náhradných dielov
  • spolupráca s dodávateľmi pri spúšťaní technológií

  • 13. a 14. mzda
  • zabezpečenie dopravy v rámci Žilinského kraja
  • pružný pracovný čas
  • práca s najmodernejšími technológiami
  • osobné hodnotenie (0 až 15% zo základnej mzdy)
  • výrobný bonus každý štvrťrok
  • systém Cafetéria

Informácie o výberovom konaní

Priložte životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

MS Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2-5 rokov

Počet rokov praxe

2

  • znalosti z oblastí elektrotechnických a mechanických častí strojov
  • čítanie elektrotechnickej a mechanickej dokumentácie
  • el. vyhláška §21 a vyššie
  • práca s PC, SAP systémom výhodou
  • znalosti PLC, NC, Hydrauliky, Pneumatiky, Senzoriky výhodou

  • pracovitosť, manuálne zručnosti, organizácia práce
  • ochota pracovať nadčas, učiť sa, vzdelávať sa

Spoločnosť Kia Slovakia je globálnym výrobcom automobilov s ambíciou stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu nielen v Kórei, ale aj v ostatných krajinách sveta. Aktuálne sa zameriavame na rast výroby v Kia Slovakia pri Žiline, kde je vybudovaný prvý výrobný závod spoločnosti Kia v Európe. Kapacita výrobného závodu, ktorý v súčasnosti zamestnáva takmer 4 000 zamestnancov, predstavuje až 350 000 automobilov ročne pri plnej prevádzke.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Janíková
Tel.: +421415151336
E-mail: poslať životopis
Kia Slovakia s. r. o.
Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
013 01 Teplička Nad Váhom
ID: 4359101  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac