Hovorca

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
01.01.2019
Platové podmienky
od 1200€ (v závislosti od dosiahnutých skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Priama komunikácia s médiami
• Príprava oficiálnych prezentácii, vyjadrení a stanovísk spoločnosti
• Správa internetovej stránky a účtov spoločnosti na sociálnych médiách
• Komunikácia so zástupcami štátu a samosprávy
• Organizácia a plánovanie návštev výrobného závodu
• Príprava prezentačných materiálov Kia Motors Slovakia s.r.o.

  • Vianočný a letný bonus (50%)
  • Motivačný bonus (30% - 4x ročne)
  • Koncoročný bonus 700€
  • Dochádzkový bonus (44€/mesiac)
  • Zabezpečenie dopravy v rámci žilinského kraja
  • Zľavy na nákup automobilov značky KIA
  • Zľavy na nákup tovarov a služieb u vybraných partnerov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Masmediálne štúdiá, Žurnalistika, Ekonomika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Prezentačné zručnosti
  • Komunikatívnosť
  • Samostatnosť

Spoločnosť Kia Slovakia je globálnym výrobcom automobilov s ambíciou stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu nielen v Kórei, ale aj v ostatných krajinách sveta. Aktuálne sa zameriavame na rast výroby v Kia Slovakia pri Žiline, kde je vybudovaný prvý výrobný závod spoločnosti Kia v Európe. Kapacita výrobného závodu, ktorý v súčasnosti zamestnáva takmer 4 000 zamestnancov, predstavuje až 350 000 automobilov ročne pri plnej prevádzke.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Štefanides
Tel.: +421415151313
E-mail: poslať životopis
Kia Slovakia s. r. o.
Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
013 01 Teplička Nad Váhom
ID: 3559402  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200€ (v závislosti od dosiahnutých skúseností)