Špecialista oddelenia Údržba (PLC programátor)

Miesto práce
Teplička nad Váhom, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Platové podmienky
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podieľanie sa na riadení činnosti oddelenia Údržba
  • Dohľad nad plnením úloh a stanovených cieľov
  • Zabezpečovanie údržby a opráv výrobných zariadení na
  • Vytváranie plánu preventívnej údržby
  • Analýza a navrhovanie riešení problémov v procese údržby a ich realizácia
  • Komunikácia s dodávateľmi technológií, náhradných dielov a materiálu
  • PLC programovanie (Siemens)
  • Kontrola technickej dokumentácie
  • Dohliadanie na zavádzanie schválených projektov
  • Pravidelný reporting
  • Optimalizácia a plánovanie nákladov na údržbu
  • Dodržiavanie noriem ISO

  • Vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií
  • Dochádzkový bonus podľa stanovených kritérií
  • Odmeňovací systém porovnateľný s konkurenciou
  • Zabezpečenie dopravy v rámci žilinského kraja
  • Príspevky na bývanie, dovolenku
  • Zľavy na nákup automobilov značky KIA
  • Zaujímavý sociálny program
  • Práca s najmodernejšími technológiami
  • Práca v príjemnom a čistom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie so zameraním na elektrotechniku, elektroniku, automatizáciu, výrobné systémy, mechatroniku
  • Elektrikárska vyhláška 508/2009 - § 21, § 22A,B, §23A,B výhodou
  • Znalosť práce a programovaním PLC(Allen Bradley, Siemens)výhodou
  • Znalosti z oblastí elektrotechniky, mechaniky, elektriky,
elektroniky, hydrauliky a pneumatiky
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Prax na údržbe strojov a zariadení vo výrobnom sektore
(automobilový priemysel výhodou)
  • Ochota pracovať nadčas a cez víkend

Spoločnosť Kia Slovakia je globálnym výrobcom automobilov s ambíciou stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu nielen v Kórei, ale aj v ostatných krajinách sveta. Aktuálne sa zameriavame na rast výroby v Kia Slovakia pri Žiline, kde je vybudovaný prvý výrobný závod spoločnosti Kia v Európe. Kapacita výrobného závodu, ktorý v súčasnosti zamestnáva takmer 4 000 zamestnancov, predstavuje až 350 000 automobilov ročne pri plnej prevádzke.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Štefanides
Tel.: +421415151313
E-mail: poslať životopis
Kia Slovakia s. r. o.
Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
013 01 Teplička Nad Váhom
ID: 1008992  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou