Garančný a CRM špecialista

Kia Sales Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
1.1.2020
1 350 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje minimum, ktoré je naša spoločnosť povinná zverejniť. Výška mzdy sa odvíja od skúseností a vedomostí daného kandidáta a finálna, ponúknutá, mzda môže byť vyššia ako uvedené minimum. Súčasťou ohodnotenia je garantovný 13.plat a ročná odmena podľa výkonu a splnených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kia Motors Sales Slovensko hľadá nového šikovného kolegu do tímu na našom Oddelení popredajného servisu. Ak Ťa prirodzene zaujíma práca s automobilmi, pojmy ako garancie či homologizácia Ti nie sú cudzie, môže byť táto práca vhodná práve pre Teba.

Tvoje hlavné úlohy na pozícii Garančného a CRM špecialistu budú prevažne v týchto oblastiach:

GARANCIE
Zodpovednosť za spracovanie požiadaviek siete o preplatenie garančných opráv a s tým spojenou agendou
- Spracovanie garančných protokolov v záručnom systéme
- Posudzovanie predbežných požiadaviek na opravy
- Spracovanie analýz garančných opráv
- Fakturácia garančných opráv na výrobcu Kia
- Kontrola faktúr za garančné opravy zo servisnej siete
- Účasť na technických školeniach

HOMOLOGIZÁCIE
Zaisťuje homologizácie nových vozidiel značky Kia , dodáva podklady pre homologizáciu individuálne dovezených vozidiel Kia a zaisťuje homologizáciu značkového príslušenstva.
- Na základe modelovej rady definovanej pre SR pripravuje podklady pre oficiálnu homologizáciu nových vozidiel dovážaných pobočkou Kia
- Zaisťuje homologizáciu nových vozidiel dovážaných pobočkou Kia (styk so štátnymi orgánmi )
- Aktualizuje zoznam homologizovaných vozidiel značky Kia
- Príma a vybavuje žiadosti na stotožnenie vozidla pre individuálne dovezené vozidlá
- Vystavuje potvrdenia o správnosti údajov o alternatívnych vyhotoveniach vozidla
- Na požiadavky zákazníka a štátnej správy overuje identifikačné znaky vozidla
- Na žiadosť zákazníkov zisťuje údaje v centrálnej databáze vozidiel

VZŤAHY SO ZÁKAZNÍKOM
Úlohou je odpovedať a koordinovať odpovedi na všetky žiadosti, informácie a sťažnosti zákazníkov na vozidlá Kia .
- Zodpovedá za riešenie reklamácií a žiadostí o informácie vo vzťahu k zákazníkom, vrátane podnetov, ktoré boli zaslané priamo na výrobcu.
- Konzultuje zákaznícke sťažnosti a podnety s právnym zastúpením dovozcu
- Zaisťuje reporting riešených reklamácií prichádzajúcich od zákazníkov prostredníctvom „zákazníckeho centra“

NORMY A METODIKA
Zodpovedá za sledovanie predpisov týkajúcich sa životného prostredia a homologizácií .
- Sleduje predpisy a ich zmeny týkajúce sa životného prostredia na slovenskom trhu a homologizácie ako pre dovozcu Kia, tak pre individuálny dovoz.
- Koordinuje objednávanie a vrátenie stornovaných technických preukazov
- Zaisťuje tlač a preklad manuálov

Naša spoločnosť sa nachádza priamo oproti nákupnému centru Aupark a ponúka skvelý prístup a občiansku vybavenosť v blízkom okolí. Okrem toho môžete využiť fitnes prístup Golem Clubu ako súčasť balíka zamestnaneckých výhod. Postaráme sa tiež o vaše zdravie a pohodu, takže budete mať právo na pravidelné lekárske vyšetrenie poskytované súkromným zdravotným strediskom. Ak potrebujete zlepšiť svoje komunikačné schopnosti v angličtine, môžete sa prihlásiť na kurzy organizované priamo v našej kancelárii. V rámci balíka výhod ponúkneme firemný mobilný telefón, stravovaciu kartu a z času na čas zariadime kvalitne strávený spoločný čas, či už formou firemných akcií alebo na tímovej večeri.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrá znalosť anglického a slovenského jazyka (hovorená a písomná) a dobré komunikačné schopnosti
- Znalosť lokálneho automobilového trhu, najmä so zameraním na technické komponenty a funkčnosť vozidla
- Skúsenosť s CRM systémom je vítaná, nie je však nevyhnutnosťou
- Osobnosť orientovaná na zákazníka, schopnosť zvládnuť ťažké situácie a vyjednávať diplomatickým spôsobom
- Dobrý obchodný prehľad a pochopenie finančných a obchodných operácií
- Osobnosť s proaktívnym prístupom
- Ochota príležitostne cestovať (cesty po Slovensku)

Kia je globálna značka mobility, ktorá má víziu vytvárať riešenia udržateľnej mobility pre spotrebiteľov, komunity a spoločenstvá na celom svete. Spoločnosť Kia bola založená v roku 1944 a už viac ako 75 rokov vyrába motocykle, osobné a nákladné autá.

Spoločnosť Kia je priekopníkom v popularizácii elektrifikovaných a batériových elektrických vozidiel, rozvíja rastúcu škálu služieb mobility a zároveň povzbudzuje milióny ľudí, aby skúmali najlepšie spôsoby prepravy. Slogan našej značky – „Pohyb, ktorý inšpiruje“ – odráža náš záväzok inšpirovať spotrebiteľov prostredníctvom našich produktov a služieb.
S našou najmodernejšou európskou továrňou neďaleko Žiliny je budúcnosť pre spoločnosť Kia jasnejšia ako kedykoľvek predtým. Nie sme len výrobca áut. Sme ľudia, ktorí vytvárajú čas a priestor, ktorý Vás inšpiruje prostredníctvom najinovatívnejších skúseností s mobilitou.

Pridaj sa do nášho tímu v Bratislave a buď súčasťou úspešného príbehu!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3805142  Dátum zverejnenia: 13.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac