Account / PR manager

Kharisma, s. r. o.

Miesto práce
CityPark Ružinov, Plynárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1300 Eur/mesiac . Konečná výška platu môže byť väčšia a bude prispôsobená skúsenostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o vybraných klientov agentúry, vrátane prípravy reportov, vedenie klientskej agendy
- príprava prezentácií
- komunikácia s médiami - príprava materiálov pre médiá a písanie tlačových správ, media relations, návrhy tém pre médiá
- event manažment
- príprava kreatívnych návrhov a konceptov
- copywriting, správa profilov na soc. sieťach
- spolupráca s blogermi a influencermi

- priateľská atmosféra
- narodeninové voľno :)
- možnosť home office
- v malej PR agentúre sa dostaneš k množstvu zaujímavých vecí, čím menšia firma, tým viac priestoru na vlastný vklad
- vzdelávanie v oblasti PR a marketingu
- nový office v atraktívnej lokalite :)
- prístup k zaujímavým kontaktom

Informácie o výberovom konaní

Prosíme vás o:

1. zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na e-mail [email protected]
2. zaslanie fotografie priamo v CV
3. zaslanie motivácie - či už prostredníctvom motivačného listu, videa alebo akejkoľvek inej platformy :)
4. uvedenie do predmetu e-mailu najviac štyri slová, ktoré nám podľa Teba môžu spríjemniť deň. :)

Vyhovujúci kandidáti budú kontaktovaní telefonicky alebo e-mailom za účelom dohodnutia osobného stretnutia. Mrzí nás to, ale ostatných uchádzačov nemáme kapacitu kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

PR, marketing, médiá

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Schopnosť budovať a udržiavať vzťahy s novinármi, orientácia na mediálnom trhu, ako aj všeobecný rozhľad - ideálny kandidát je ten, ktorému nič neunikne, sleduje médiá, trendy, obľubuje lifestyle
- Cit pre text, radosť z vymýšľania tém a písania článkov
- Vysoké nároky na seba a na odvedenú prácu
- Húževnatosť - aj keď všetko vždy nevyjde tak, ako si si to naplánoval, nevzdáš sa
- Tvoja akčnosť pri riešení rôznych úloh pre klientov
- Vodičský preukaz veľkou výhodou
- Vytrvalosť, systematickosť a dochvíľnosť
- Samostatnosť a komunikatívnosť
- Organizačné schopnosti pri samostatnej realizácii eventov
- Vynikajúcu znalosť slovenského a anglického jazyka
- Aktívny záujem a orientáciu na mediálnom trhu a sociálnych sieťach
- Práca s MS Office aplikáciami

Sme komunikačná agentúra Kharisma, ktorá poskytuje služby v oblasti Public Relations už viac ako 10 rokov.
Zastrešujeme komunikáciu pre klientov z rôznych oblastí, najmä však v B2B. Radi sa obklopujeme šikovnými ľuďmi.
Ak sa chceš dozvedieť viac o našej agentúre, nájdeš nás na sociálnych sieťach (FB aj IG). Webová stránka prechádza redizajnom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2414434  Dátum zverejnenia: 20.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 Eur/mesiac . Konečná výška platu môže byť väčšia a bude prispôsobená skúsenostiam uchádzača