Zvárač, zámočník, montér oceľových konštrukcií

KG INVEST s.r.o.

Miesto práce
Zemné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.hodinová mzda 7€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť KG INVEST s.r.o. hľadá zváračov CO2, elektroda a zámočníkov na výrobu a montáž ocelových konštrukcií. Dlhodobá práca na pracovnú zmluvu alebo na živnosť. Jedná sa o výrobu konštrukcií v dielni a montáž konštrukcií na stavbe. Miesto výkonu okres Nové Zámky. Pracovná doba od 6:30 do 16:00, podľa potreby nadčasy.
Požiadavky: prax v odbore 2 roky, vodičský preukaz, certifikáty, komunikatívnosť, pozitívny prístup k práci.

Preplácané nadčasy, príspevok na dopravu podľa dohody, príjemný kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

pozitívny prístup k práci, zodpovednosť

Sme technologická firma založená na rodinnej tradícii. Zaoberáme sa výrobou a montážou oceľových konštrukcií, zváračskými a zámočníckymi prácami a prenájmom stavebnej techniky.
ID: 3646008  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 EUR/hod.hodinová mzda 7€