Špecialista kvality (mzda od 1300 €)

KFTS s.r.o.

Miesto práce
Fučíkova, Rajec
Termín nástupu
01.07.2024
1 170 EUR/mesiacPohyblivá zložka mzdy 130 €. V závislosti od skúsenosti uchádzača je možné sa na mzde dohodnúť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie expedície výrobkov v požadovanej kvalite pre klientov
Riešenie vzniknutých problémov u zákazníka, teda priamy kontakt s ním.
Príprava nápravných a preventívnych opatrení,
Príprava dokumentácie kvality + dohľad nad dodržiavaním
Vytváranie a udržiavanie dokumentácie (postupy, pokyny, formuláre)
Účasť na denných stretnutiach kvality s úsekom výroby
Dohľad nad dokumentáciou a meracími zariadeniami (oprava, kalibrácia)
Reprezentácia firmy počas auditov klienta a aj pri auditoch firmy,
Príprava správ z interného a externého auditu

Notebook, mobilný telefón, stravné lístky, vianočný bonus, veľkonočný bonus, bonus pred celozávodnou dovolenkou.

Životopis posielajte prosím do spoločnosti. Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť pracovať v tíme, komunikatívnosť, analytické myslenie, schopnosť pracovať pod časovým tlakom, dobra organizácie práce

Zaoberáme sa výrobou interiérových plastových dielov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4835475  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 170 EUR/mesiac