Reagujte bez životopisu

Čašník/ čašníčka

KFood s.r.o. Koliba Štrbské Pleso

Miesto práce
K Vodopádom 4095/17, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacČistá mzda závisí aj podľa odpracovaných hodín TPP, šikovnosti a skúsenosti zamestnanca (cca 1000 - 1400eur/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov
- komunikácia so zákazníkmi
- komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál, nápojov)
- prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie

- možnosť ubytovania
- zabezpečené stravovanie a pitný režim zdarma
- práca v priateľskom kolektíve
- tringelty
- zaujímavá pracovná doba

Ak Vás naša ponuka oslovila a potrebujete viac informácií ohľadom nástupu prípadne iné, kľudne nás kontaktujte na tel. čísle 0902 365 422.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícií čašník / čašníčka je nutná.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša reštaurácia Koliba Štrbské Pleso sa nachádza v centre Štrbského Plesa. Je to rodinný podnik s priateľským kolektívom.
Do nášho tímu hľadáme posily, zodpovedného človeka, ktorý rád pracuje s ľuďmi, je komunikatívny, samostatný, má chuť pracovať a pridá sa k nám, aby sme mohli naďalej našim hosťom ponúkať nezabudnuteľný gastronomický zážitok!
ID: 4334040  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac