HR Špecialista / Recruiter (m/f/d)

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vidíš svoju budúcnosť v HR oblasti?
Si v nej plne orientovaný/á, baví ťa recruiting a chcel/a by si sa posúvať vpred?
Nie je nad tebou treba stáť a hovoriť ti čo urobiť, lebo sa nerád/a v práci nudíš a vždy si sám/a nájdeš niečo, čo by sa dalo spracovať, resp. vylepšiť?
Na sociálnych sieťach si ako doma a presne vieš, ktoré by mohli slúžiť ako najlepšie kanály pre získavanie ľudí na rôzne pozície?
Si kreatívny/a a chrlíš nápady?
Nie je ti cudzie analytické myslenie a práca s Excelom ťa celkom baví?
Vieš čo znamená „start up” a láka ťa sloboda a kreativita s týmto štádiom spoločnosti spojená?
Na toto všetko by si vedel/a súvisle odpovedať i v anglickom jazyku…?
Ak si na väčšinu otázok odpovedal/a ÁNO - si na správnom mieste a pokračuj v čítaní!
Job descritpion:
  • Budeš vytvárať a publikovať pracovné inzeráty a presne určíš, na
ktorých job platformách a cez ktoré kanály oslovíš cieľovú
skupinu ľudí
  • Prevezmeš kompletnú správu agendy uchádzačov o zamestnanie
vrátane predbežného phone screening-u, koordinácie stretnutí,
prijatia a odmietnutia
  • Budeš sa podieľať na vypracovaní a implementácii stratégie
budovania Employer branding-u
  • Budeš dohadovať pohovory a zabezpečovať, aby boli prijatí tí
TOP ľudia
  • Si si vedomý/á toho ako veľmi je dôležité, aby sa noví
zamestnanci cítili ako doma a ponúkneš im optimálnu podporu
pri nástupe
  • Budeš organizovať podujatia ako sú návštevy veľtrhov, job
marketov a realizovať ďalšie vlastné nápady, kde by sme mohli
prezentovať náš Employer branding
  • Budeš analyzovať a reportovať úspešnosť jednotlivých
recruitment kanálov, sledovať, vyhodnocovať a reportovať doby
skúšobné, určité ako i úspešnosť Retention stratégie
  • Budeš sa podieľať na mnohých zaujímavých HR projektoch (v
start up všetko viac – menej čaká na procesné nastavenie) a
jedným z nich bude i za zavedenie náborového softvéru, za ktoré
budeš priamo zodpovedný
  • Budeš riešiť ďalšie zaujímavé HR úlohy v rámci a možno i
mimo rámca svojej pracovnej náplne – v start up sa nepoužíva
veta:” toto nemám v popise práce…!:-)
  • A iné.

  • Pestrý rozsah úloh so samostatnou zodpovednosťou.
  • Byť súčasťou motivovaného tímu, ktorý kladie veľký dôraz na to, aby
sa v ňom každý cítil ako doma.
  • Flexibilný pracovný čas a home office podľa dohody.
  • Individuálne školenia a ďalší rozvo.j
  • Multisport karta.
  • a iné, komunikované počas online/osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Sociálne siete - Expert

Počet rokov praxe

3

1. Vysokoškolské alebo bakalárske
vzdelanie v humanitnom smere -
preferovane so zameraním na ľudské
zdroje
2. Aspoň 3 roky odbornej praxe v oblasti
náboru zamestnancov
3. Ovládanie všetkých moderných
náborových kanálov a aktuálnych
pracovných platforiem vrátane
sociálnych médií
4. Silné komunikačné zručnosti,
sebavedomé vystupovanie
5. Cit pre ľudí a vášeň pre implementáciu
tém v oblasti ľudských zdrojov
6. Praktická mentalita, nezávislosť,
proaktivita a na riešenie orientovaný
spôsob práce
7. Záujem o oblasť gastronómie a
atmosféru start up-u
8. Veľmi dobrá znalosť angličtiny aj
slovenčiny, nemčina by bola výhodou
9. Tímový duch a zmysel pre humor

Ak ťa naša ponuka zaujala a vzbudili sme tvoj záujem, pošli nám svoj životopis v SLOVENSKOM AJ ANGLICKOM JAZYKU spolu s motivačným listom!
Vzhľadom na veľký počet uchádzačov si zároveň vyhradzujeme právo odpovedať len tým z nich, ktorí budú spĺňať požadované kritériá v čo najvyššej miere.
Za pochopenie vopred ďakujeme!

KFC je celosvetovo známa sieť reštaurácií rýchleho občerstvenia ponúkajúca vysoko kvalitné hand made produkty pripravené z certifikovaných surovín originálnou receptúrou. Ústrednou postavou histórie KFC je Colonel Harland Sanders , ktorý svojim špeciálnym receptom z roku 1940 spôsobil "revolúciu" v oblasti rýchleho občerstvenia.
Značka KFC zároveň na gastro trh priniesla kultúru "rodinnej firmy" charakterizovanú vysokou mierou starostlivosti o svojich zamestnancov, ich osobnostný i profesijný rast a širokým spektrom spôsobov oceňovania ich kvalitnej práce. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na individualitu a potreby jednotlivca. Len šťastný a spokojný zamestnanec totiž môže robiť šťastnými a spokojnými ľudí okolo seba a teda aj našich zákazníkov.
Neváhaj a pridaj sa k nám.

“The postings on this site are property of Queensway Restaurants Slovakia and do not represent the views of [Yum! Brands, KFC, Pizza Hut and/or Taco Bell].

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Štefan Csomor
E-mail: poslať životopis

Benefity

Multisport karta

Jedlo zadarmo

individuálne bonusy za výkon

Finančný príspevok pri životnej udalosti

Flexibilný pracovný čas

Rýchly kariérny rast

Teambuildingové aktivity

ID: 4487153  Dátum zverejnenia: 22.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac