Hľadá sa Generálny Riaditeľ Reštaurácie pre nové KFC vo Zvolene!

Zvolen

Od 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KFC na Slovensku silnie, rastie a otvára stále nové a nové pobočky. Do konca tohto roku plánujeme otvoriť minimálne 3 ďalšie KFC Reštaurácie v nových lokalitách Slovenska.
Jednou z nich je KFC Reštaurácia vo Zvolene.
Hľadáme pre ňu skúsený manažérsky tím na čele ktorého bude:

Generálny Riaditeľ Reštaurácie KFC (od 1500 E/mesiac + výkonnostný bonus cca 250 E/mesiac + príplatky za sobotu, nedeľu a sviatky),

POZOR! POZOR!POZOR!
Zaškoľovanie na túto pozíciu bude prebiehať na už existujúcich KFC prevádzkach v Bratislave, Trnave prípadne v Banskej Bystrici.
Zaškolenie potrvá minimálne 3 mesiace od nástupu. Do KFC Zvolen sa bude celý tím presúvať- logicky:-)- až po jeho otvorení.
Každý manažér a to aj Generálny manažér reštaurácie u nás manažuje priamo z pozície v reštaurácii (NEJDE O OFFICE PRÁCU) a teda každý manažér začína v kuchyni!
Každý člen tímu na konci dňa vonia ako Kentucky Fried Chicken:-)

Hm ???.... , čítaj ďalej!

Si Manažér/ka telom i dušou a vieš motivovať svojich ľudí k NAJ výkonom? Vieš v práci vytvoriť príjemnú atmosféru aj napriek občasným "nepríjemným" vonkajším vplyvom? Si stresu odolný/á a vieš, že s humorom ide všetko ľahšie?

A ešte ....

Máš "gastro vzdelanie" prípadne minimálne 3 ročné skúsenosti s prácou v gastro sektore? Vieš prečo je Fast food označovaný za Fast food?
Vieš čo je HCCP? Do koľko stupňov je povolená teplota v mrazničke?
Viedol si tím podriadených a robil im zmenové rozpisy? Pojem Inventúra a Uzávierka v tebe vyvoláva pozitívne asociácie? Si pro-zákaznícky orientovaný človek s obchodným duchom, tímovým spiritom a schopnosťou dobre zorganizovať čas svoj i svojich podriadených?

Ak prevažujú kladné odpovede, doteraz prečítané ťa zaujalo a chcel by si sa dozvedieť viac, daj nám o sebe vedieť!

Čo ponúkame my? Silného medzinárodného zamestnávateľa, ktorý sa stará a reaguje na potreby svojich zamestnancov. Starostlivý a precízny onboarding na pozíciu. Dynamickú a nerutinnú prácu v priateľskom kolektíve. Možnosť uplatniť svoje doterajšie skúsenosti v jednej z TOP gastro prevádzok na svete a kopec ďalších istôt, možností a výziev, o ktorých sa dočítaš ďalej, alebo ktoré ti budú prezentované na osobnom pohovore.

Konkrétny obsah pracovnej náplne ti bude detailne opísaný na pracovnom pohovore, no v každom prípade budeš zodpovedný za :
  • celý chod, riadenie, manažovanie a vedenie tímu na zverenej prevádzke
  • komunikáciu s dodávateľmi
  • objednávanie tovaru, sledovanie jeho dodávok a prijímanie tovaru
  • sledovanie a kontrolu stavu skladov, spracovanie inventúr
  • plánovanie zmien zamestnancov reštaurácie
  • kontrolu a dodržiavanie nákladovosti a produktivity a iných KPI
  • dodržiavanie a kontrolu všetkých interných štandardov spoločnosti (je ich veľa!)
  • bezproblémový chod prevádzky a celkový úspešný chod reštaurácie
  • vypracovávanie reportov na dennej, týždennej a mesačnej báze
  • vedenie, motiváciu, zaškoľovanie a preškoľovanie zamestnancov, spracovávanie podkladov k personalistike a mzdám
  • príkladné osobné nasadenie a ochotu zastať ktorúkoľvek prácu na prevádzke, ktorú si od teba bude "deň", zákazník, prípadne nadriadený vyžadovať"
  • plnenie mnohých ďalších zaujímavých úloh a povinností.

PRIDÁŠ SA K NÁM??????

  • stabilita a perspektívnosť v medzinárodnej TOP GASTRO spoločnosti, ktorá sa starala o svojich zamestnancov počas celej COVID-ovej pandémie, počas inflácie a zvyšovania cien a chce a bude sa o nich starať i ďalej a za všetkých okolností...!!!!

  • flexibilné zmeny s možnosťou ich plánovania

  • výkonnostné bonusy v závislosti od splnenia KPI od 250 Eur/mesačne

  • v rámci zamestnaneckých obedov majú zamestnanci nápoje a jedlo z ponuky reštaurácie úplne zadarmo do výšky 7,90 Eur

  • snažíme sa podporovať KARIÉRNY RAST zamestnancov a budúci vyšší manažment reštaurácií kreujeme prednostne z vlastných radov! Ako jedna z mála Gastro sietí ponúkame i možnosť MEDZINÁRODNÉHO KARIÉRNEHO UPLATNENIA!

  • zamestnanci majú možnosť zdokonaľovať sa a vzdelávať sa prostredníctvom nášho tréningového programu v oblasti gastronómie ako i v iných oblastiach

  • podporujeme aktívny životný štýl, preto každý zamestnanec zamestnaný na trvalý pracovný pomer získa zadarmo Multisport Kartu, ktorú môže využívať v športových centrách po celom Slovensku

  • počas roka organizujeme jedinečné Tím buildingové aktivity spojené so zábavou a výborným občerstvením

  • a mnoho ďalších benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Personalistika - Základy
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Okrem už spomenutých:
- výborné organizačné vlastnosti
- schopnosť riadiť tím
- poctivosť a spoľahlivosť
- flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
- zmysel pre humor:-)
Uchádzač tiež musí predložiť:
- potvrdenie o odbornej spôsobilosti
- potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti
Tieto je možné doložiť aj po absolvovaní pracovného pohovoru.

Vopred ďakujeme všetkých uchádzačom za záujem o prácu v našej spoločnosti a veľmi si ho vážime! Zároveň vopred upozorňujeme, že pre veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných, spĺňajúcich nami stanovené kvalifikačné a osobnostné predpoklady.

KFC je celosvetovo známa sieť reštaurácií rýchleho občerstvenia ponúkajúca vysoko kvalitné hand made produkty pripravené z certifikovaných surovín originálnou receptúrou. Ústrednou postavou histórie KFC je Colonel Harland Sanders , ktorý svojim špeciálnym receptom z roku 1940 spôsobil "revolúciu" v oblasti rýchleho občerstvenia.
Značka KFC zároveň na gastro trh priniesla kultúru "rodinnej firmy" charakterizovanú vysokou mierou starostlivosti o svojich zamestnancov, ich osobnostný i profesijný rast a širokým spektrom spôsobov oceňovania ich kvalitnej práce. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na individualitu a potreby jednotlivca. Len šťastný a spokojný zamestnanec totiž môže robiť šťastnými a spokojnými ľudí okolo seba a teda aj našich zákazníkov.
Neváhaj a pridaj sa k nám.

“The postings on this site are property of Queensway Restaurants Slovakia and do not represent the views of [Yum! Brands, KFC, Pizza Hut and/or Taco Bell].

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petronela Kozárová
E-mail: poslať životopis

Benefity

Multisport karta

Jedlo zadarmo

individuálne bonusy za výkon

Finančný príspevok pri životnej udalosti

Flexibilný pracovný čas

Rýchly kariérny rast

Teambuildingové aktivity

ID: 4400888  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac