KFC Reštaurácie v Bratislave hľadajú posily do svojich tímov

Bratislava

6 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KFC je miesto, kde sa originalita spája s tradíciou. Nejde len o to, čo robíme. Ide o spôsob, akým to robíme. U nás má miesto pri stole každý.
Využi svoj potenciál a buď sám sebou. Staň sa súčasťou nášho tímu, kde kombinácia chrumkavých zážitkov a zákazníckej spokojnosti tvorí základ nášho úspechu. Nezáleží, či máš skúsenosti alebo nie, pretože my ti poskytneme všetko, čo potrebuješ. Pridaj sa k nám a spoločne začnime tvoju cestu k úspechu.

Tvojou úlohou bude:
  • Príprava pokrmov podľa tajného receptu pána Colonela Sandersa. Tu sa naučíš pripravovať náš ikonický produkt podľa jeho slávneho receptu, a to s precíznou starostlivosťou a štýlom, ktorý nás preslávil.
  • Pokladňa je miestom, kde sa stretávame so zákazníkmi. Tu budeš prijímať ich objednávky a ponúkať naše produkty. Úsmev a ochota sú rozhodujúce pri vytváraní pozitívnych zákazníckych skúseností. A keďže veríme v rýchly servis, zabezpečíš aj to, aby každá objednávka skončila v rukách spokojného zákazníka.
  • Na servise sa budeš starať o prípravu sendvičov, šalátov, hranoliek a ďalších pochúťok, ktoré tešia zákazníkov.
  • Udržiavanie čistoty pracovného prostredia a dodržiavanie hygienických noriem je základ.

  • Stabilná práca v priateľskom kolektíve s možnosťou kariérneho rastu.
  • Zaškolenie priamo v reštaurácií od skúsených kolegov.
  • Práca na trvalý pracovný pomer (plný alebo skrátený úväzok) alebo na brigádu (dlhodobú brigádu s nutnosťou odpracovať 20 hodín týždenne).
  • Výhodné platové podmienky, ktoré vieš svojimi výkonmi ešte zlepšiť a výplatu vždy včas.
Zamestnanci na TTP: hodinová mzda od 6 EUR/hod. + výkonnostný bonus 20-80 EUR/mesačne + príplatky za prácu v sobotu 1,79 EUR/hod., v nedeľu 3,58 EUR/hod., za prácu nadčas (25%), vo sviatok (100%).
Brigádnici: 4,9 EUR/hod. + možnosť získať výkonnostný bonus + príplatky za prácu v sobotu 1,79 EUR/hod., v nedeľu 3,58 EUR/hod., vo sviatok (100%).
  • V rámci zmeny nápoje a jedlo z ponuky reštaurácie do výšky 7,9 EUR.
  • Možnosť získať prax v spoločnosti patriacej medzi svetových lídrov v rýchlom občerstvení.
  • Odmena pri odporúčaní nových zamestnancov.
  • Náš bucket benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Schopnosť pracovať v rýchlom a dynamickom prostredí.
- Pozitívny prístup a ochota učiť sa nové veci.
- Flexibilita v pracovných hodinách vrátane víkendov a sviatkov.
- Dodržiavanie hygienických noriem a základných zásad bezpečnosti potravín.

Informácie o výberovom konaní

Pri nástupe do pracovného pomeru je potrebné predložiť:
  • Platný zdravotný preukaz
  • Osvedčenie o odbornej spôsobilosti

KFC je celosvetovo známa sieť reštaurácií rýchleho občerstvenia ponúkajúca vysoko kvalitné hand made produkty pripravené z certifikovaných surovín originálnou receptúrou. Ústrednou postavou histórie KFC je Colonel Harland Sanders , ktorý svojim špeciálnym receptom z roku 1940 spôsobil "revolúciu" v oblasti rýchleho občerstvenia.
Značka KFC zároveň na gastro trh priniesla kultúru "rodinnej firmy" charakterizovanú vysokou mierou starostlivosti o svojich zamestnancov, ich osobnostný i profesijný rast a širokým spektrom spôsobov oceňovania ich kvalitnej práce. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na individualitu a potreby jednotlivca. Len šťastný a spokojný zamestnanec totiž môže robiť šťastnými a spokojnými ľudí okolo seba a teda aj našich zákazníkov.
Neváhaj a pridaj sa k nám.

“The postings on this site are property of Queensway Restaurants Slovakia and do not represent the views of [Yum! Brands, KFC, Pizza Hut and/or Taco Bell].

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petronela Kozárová
E-mail: poslať životopis

Benefity

Multisport karta

Jedlo zadarmo

individuálne bonusy za výkon

Finančný príspevok pri životnej udalosti

Flexibilný pracovný čas

Rýchly kariérny rast

Teambuildingové aktivity

ID: 4370577  Dátum zverejnenia: 10.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.