Vodič MKD-Slovensko-Espaňa a späť, nie turnusy ! Aktuálne !

KFB Trans s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Španielsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
576€ + 1000€ (podľa práce) + príplatok za víkend vonku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a obsluha prideleného ťahača s plachtovým návesom alebo prívesom. Jazdíme zo Slovenska do Španielska a späť (Barcelona, Zaragoza, Madrid).

Nejazdíme turnusy, seriózne jednanie. 2 predĺžené víkendy v mesiaci doma (napr. keď sa vrátite zo Špan. v stredu, tak štvrtok-nedeľa máte voľno), taktiež cez Vianoce a iné významné sviatky. Každý vodič má svoje pridelené vozidlo.

Pošlite prosím životopis e-mailom na [email protected] alebo si dohodnite osobné stretnutie na tel. 0907814473 pán Kapitáň, prípadne 0907857500.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Španielsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

3

Dobrá orientácia v cudzom prostredí, komunikatívnosť, schopnosť čítať v mape. Pracovitosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Firma zaoberajúca sa medzinárodnou prepravou tovaru plachtovými návesmi a prevádzkovateľ čerpacej stanice PHM v Kraľovanoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hradná 529/5
03301 Liptovský Hrádok
ID: 3203254   Dátum zverejnenia: 17.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   576€ + 1000€ (podľa práce) + príplatok za víkend vonku