1 400 - 1 700 EUR

Vodič MKD - nie turnusy!

KFB Trans s.r.o.

Slovensko, Francúzsko, Španielsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie práce vodiča vnútroštátnej a medzinárodnej dopravy na 3-ročnej tandemovej súprave (ťahač Scania + plachtový príves) , prepravy sú export - import, nie turnusy !!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624€ + 1000€ (zavisí od pracovného výkonu)

Flexibilná pracovná doba, 2 víkendy v mesiaci vonku, 2 predĺžené víkendy doma. Seriózne jednanie. Pravidelná mzda. Pridelené vozidlo (vodič sa s nikým nestrieda).

Informácie o výberovom konaní

Zašlite životopis na: [email protected]
a dohodnite si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Španielsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

5

Dobrá orientácia v cudzom prostredí, komunikatívnosť, samostatnosť. Hľadáme skutočného profesionála, ktorého práca kamionistu baví a má k nej pozitívny vzťah. Problémoví jedinci (alkoholici, gambléri, fluktuanti) nie sú vítaní.

Firma zaoberajúca sa medzinárodnou prepravou tovaru plachtovými návesmi a prevádzkovateľ čerpacej stanice PHM v Kraľovanoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hradná 529/5
03301 Liptovský Hrádok

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslav Jurga
Tel.: +421907857500
E-mail: poslať životopis
ID: 2573564   Dátum zverejnenia: 21.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624€ + 1000€ (zavisí od pracovného výkonu)