Vodič MKD - MAN ťahač náves, Slovensko - Rusko

KFB Trans s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Španielsko, Rusko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
696 - 1 800 EUR/mesiacpríplatky za čakanie na colnici

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie práce vodiča medzinárodnej dopravy na 1-ročnej návesov súprave (ťahač MAN + plachtový náves) , prepravy sú SK-IT-RU-SK resp. SK-E-SK

Flexibilná pracovná doba, seriózne jednanie. Pravidelná mzda.

Informácie o výberovom konaní

Zašlite životopis na: [email protected]
a dohodnite si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

5

Dobrá orientácia v cudzom prostredí, komunikatívnosť, samostatnosť. Hľadáme skutočného profesionála, ktorý rád jazdí dlhé trasy, má vzťah k vozidlu a nestrieda často zamestnanie.

Firma prevádzkuje čerpaciu stanicu PHM v Kraľovanoch a podniká v medzinárodnej kamiónovej doprave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2573564  Dátum zverejnenia: 25.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac