Java programátor

KF Partners s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacPlatové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kooperácia na vývoji a rozvoji dôležitého platformového riešenia
- návrh riešení a back-end vývoj modulov pre blockchain platformový systém v JAVA 9+
- spolupráca s ICT a business analytikmi, v agilnom tíme (SCRUM), pri CI/CD procesoch vrátane code reviews

- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť práce z domu
- Výkonnostné odmeny
- Jazykové vzdelávanie
- Preplácanie certifikátov

Ďakujeme za prejavenú dôveru a záujem o zverejnenú pracovnú pozíciu.
Viac informácií a podbných pozícií nájdete na:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je slovenská IT spoločnosť podnikajúca o oblasti poskytovania SW riešení pre korporátnu klientelu hlavne pre slovenský trh.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

- min. 4-ročné aktívne skúsenosti s programovaním v JAVA
- výborná znalosť princípov objektovo orientovaného programovania
- projektové skúsenosti s vývojom aplikácií v Spring ekosystéme
- skúsenosti s message broker-om RabbitMQ
- znalosť SQL
- praktické skusenosti s ORM tool-om Hibernate a/alebo JPA
- skúsenosti s používaním Web Service-ov (REST/SOAP)
- znalosť niektorého nástroja na automatizované build-ovanie
- znalosť niektorého continuous integration nástroja (Jenkins)
- znalosť niektorej z agilných metód software-ového vývoja (SCRUM, LEAN a/alebo KANBAN)
- výhodou: skúsenosti s AWS Cloud, Couchbase, Apache Camel Routes
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- samostatné a tvorivé myslenie

KF Partners s.r.o. je slovenská personálno-poradenská, executive search spoločnosť, poskytujúca profesionálny služby hlavne pri výberoch zamestnancov pre korporátnu a nadnárodnú klientelu.
ID: 3998018  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac