Mäsiar - Rakúsko

KeyRock s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Október 2016
Mzdové podmienky (brutto)
2 250 € - 2 700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozrábka bravčová - úprava stehien - orechy, kvetová špička a pod. (1200-1300 ks/8 hod.)
Porážka hovädzia - sťahovanie kože, vykoľovanie a pod. (350-410 ks/8 hod.)

Ubytovanie zdarma (4-5 izbové byty) – vzdialenosť od práce 10 min. autom
Slovenský koordinátor na mieste.
Práca je bez poplatku.

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou je výučný list alebo prax v odbore 1-2 roky.
Čistý príjem 1500 – 1900 € na hlavný pracovný pomer.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš partner je tradičným výrobcom a spracovateľom výrobkov z mäsa v Rakúsku. Zameriava sa hlavne na spracovanie hovädzieho a bravčového dobytka v rozsahu rozrábky a porážky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Mäsiarstvo

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť s dlhoročným pôsobením na trhu práce na Slovensku, v Českej republike, v Rakúsku a v Nemecku. Zaoberá sa sprostredkovaním práce a personálnym poradenstvom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2555093  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 250 € - 2 700 €