Junior Technical Sales Representative (August start)

Keyence International

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1575 EUR of basic fixed salary + extra benefits

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Identifikácia nových obchodných príležitostí
• Akvizícia nových zákazníkov a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi
• Rozvíjanie predaja v oblasti zverenej produktovej rady a dosiahnutie mesačného predajného cieľa
• Vedenie obchodných rokovaní
• Propagácia a predaj výrobkov v rade najrôznejších odvetví
• Poskytovanie riešení pri technických problémoch našich zákazníkov

• Podpora zamestnávateľa
Budete maž zabezpečené všetko potrebné na bezchybný výkon práce - firemné auto aj na súkromné účely, notebook, mobil a podporu technického oddelenia, ktoré slúži na zodpovedanie všetkých otázok ohľadom produktov a riešení ponúkaných Keyence.

• Neustále vzdelávanie a rozvoj
Bude Vám poskytované neustál vzdelávanie na všetkých stupňoch kariérneho rozvoja - od juniora až po pozíciu manažéra , a to ako formou "Clasroom training" tak i formou "on the job learning". Unikátne je takisto školenie, ktoré prebieha 4-8 týždňov v Belgicku a ktorého cieľom je dokonale obchodníka pripraviť na prácu v Keyence. Celkové náklady na školenie sú preplatené spoločnosťou.

• CEO svojho regiónu
Budete zodpovedný za rôzne úlohy v rámci svojho zvereného regiónu - vyhľadávanie a získavanie zákaziek, konzultácia a poradenstvo zákazníkom, analýza trhu...

• Otvorenosť a plochá organizačná štruktúra
Veríme v spoluprácu a v otvorenú komunikáciu s cieľom prinášať dobré nápady bez ohľadu na to, na akej úrovni pracujete. Dôležitejšie je pre nás "to čo hovoríte" ako "kto to hovorí".

• Inovatívna a rastúca spoločnosť
Podľa Forbes sme každoročne zaradení medzi 100 najinovatívnejších spoločností už od roku 2011. 70% produktov Keyence patrí medzi "industry first" alebo "world's first". Máme viac než 25% priemerný ročný predajný rast za posledných 5 rokov a dlhodobý rast viac než 10% ročne počas 25 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- sales drive
- ambicióznosť
- samostatnosť
- technický backround

Keyence je Japonská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na predaj technických produktov ako sú sensory, mikroskopy, systémy strojového videnia, a pod. V súčasnoti je spoločnosť Keyence zastúpená vo viac ako 110 krajinách sveta a jej produkty slúžia viac ako 250 000 zákazníkom. Keyence sa zameriava na inovatívnosť a nadštandardnú pridanú hodnotu, pričom bola niekoľkokrát prestížne ocenená ako "najinovatívnejšie spoločnosti sveta" (Forbes), "Najlepšie hodnotené spoločnosti" (Business Week) a "Top 10 vynikajúcich firiem v Japonsku" ( Nikkei).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3704685  Dátum zverejnenia: 28.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1575 EUR of basic fixed salary + extra benefits