Marketingový pracovník / manažér - full time

Key Marketing, s. r. o.

Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
550€ + provízie + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čím se budeš zaoberať?
Najprv dôkladné školenie so skúsením kolegom
Postupné začlenenie do chodu kancelárie
Riešenie obchodných prípadov pod dohľadom
Po zaškolení samostatná činnost
Prípravou na odbornejšiu pozíciu
Vyhodnocovaním diania na kapitálových trhoch
Profesionálnými programmi

Nadštandartné motivujúce odmeny
Istotu rostúceho Fixného platu
Posun na SENIOR pozíciu v blízkej dobe
Fix 550€ garantovaný + osobné odmeny + bezkonkurenčné provízie

Čo Ťa u nás NEčaká!
Nudné celodenné školenie
Nebudeš hodení do vody a "ukazovať čo dokážeš"
Cestovanie po EU
Nemožnost ovplyvniť nič vo svojej činnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Akého uchádzača hľadáme:
- S minimálne stredoškolským vzdelaním
- S aktívnym prístupom k práci, s ochotou k ďalšiemu vlastnému rozvoju v rámci firmy
- Samostatní, zodpovední, spoľahliví
- S bežnou znalosťou práce na PC na úrovni bežného užívateľa
- S vlastnými nápadmi, ako svoju prácu robiť lepšie a efektívnejšie
- S chuťou naučiť sa niečo nové
- Kolegiálne, so schopnosťou ako samostatnej práce, tak práca v tíme

Key Marketing je servisná agentúra, ktorej špecializáciou sú kapitálové trhy. Inak povedané, ide o svet veľkých financií, adrenalínu, investícií, výziev a odvážnych rozhodnutí – to je práca na burzách. Jednoducho sme schopní poskytnúť vám komplexné služby na kapitálových trhoch – od právnych služieb súvisejúcich so vstupom na nové trhy a štáty, cez vybavenie kancelárií a školení až po nábor nových zamestnancov.

Adresa spoločnosti

KeyStock
Einsteinova 3677/11
85101 Bratislava - mestská časť Petržalka