Administratívny referent

Key Marketing, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
600€ fix počas trojmesačnej skúšobnej doby, neskôr 800€ fix+ nadštandardné provízie a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou práce:
- Tvorenie, riadenie a realizácia komunikačných aktivít
- Príprava kampaní zacielená na klientov
- Zabezpečovanie podpory a práce v tíme
- Ľahká administratíva s reportingom
- Príprava prezentácií, návrhov, plánov, analýz a reportov

Čo ponúkame:
- Získanie pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť naštartovania kariéry
- Asistenciu a podporu pri pracovných činnostiach
- Garantovaný fixný plat + bonusy, osobné ohodnotenie + provízie
- Dlhodobú spoluprácu, po dohode na živnosť
- Školenia hradené firmou - pravidelné školenia, právne poradenstvo, zahraničné stáže, skúšky a certifikáty
- Stabilnú medzinárodnú pobočku s dobrou dopravnou dostupnosťou, moderné pracovné priestory
- Firemné akcie, pohodovú atmosféru

Do nášho pohodového kolektívu hľadáme nových kolegov, ktorí nemusia mať predchádzajúcu prax ani odborné vzdelanie, ale nechýba im chuť učiť sa novým veciam a hľadajú motiváciu finančného a kariérneho rastu v zázemí stabilnej spoločnosti so základňou v Londýne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Akého uchádzača hľadáme:
- S minimálne stredoškolským vzdelaním
- S aktívnym prístupom k práci, s ochotou k ďalšiemu vlastnému rozvoju v rámci firmy
- Samostatný, zodpovedný, spoľahlivý
- S bežnou znalosťou práce na PC na úrovni bežného užívateľa
- S vlastnými nápadmi, ako svoju prácu robiť lepšie a efektívnejšie
- S chuťou naučiť sa niečo nové
- Kolegiálneho, so schopnosťou ako samostatnej práce, tak práce v tíme

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Okrem prísnych nariadení, ktoré sa na nás vzťahujú, disponujeme licenciami pre poskytovanie bankových a finančných služieb. Na základe týchto rámcových podmienok sme globálne najlepšie pripravený na súkromných a inštituciálnych klientov. Našou prioritou je vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb, čo si oceňujú súčasní klienti.
Úspech našej spoločnosti je založený na vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. Príjemné pracovné prostredie, moderné, informačné a komunikačné média, vzdelávanie a odbornú prípravu považujeme za kľúčové predpoklady pre poskytovanie vysoko kvalifikovaných služieb.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 2698737  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€ fix počas trojmesačnej skúšobnej doby, neskôr 800€ fix+ nadštandardné provízie a bonusy