Administrátor servisného oddelenia

KETOS s.r.o.

Miesto práce
Staré ihrisko 3, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná administrácia servisu spotrebnej elektroniky.
-organizácia záručných a pozáručných opráv, príjem a výdaj opráv, administratívne práce s tým spojené
-komunikácia písmom aj slovom so zákazníkmi (slovenčina/čeština) a dodávateľmi (english - consumer electronics)
-sledovanie a dodržiavanie termínov
-asistencia servisným technikom pri diagnostike a opravách
-nakupovanie a logistika náhradných dielov a opravovaných predmetov
-manažment prekladov a správa návodov na obsluhu
-ďalšie občasné pomocné kolektívne práce ako napríklad účasť na výstavách, prezentáciách, inventúrach a.p.

- ponúkame vám zaujímavú prácu so zákazníkmi pre ktorých je počúvanie hudby a pozeranie filmov a videa naozaj dôležité
-znalostný, kariérny aj osobnostný rast a možnosť rozvíjať vaše schopnosti
-možnosť byť primerane ohodnotený za pracovné výsledky
-možnosť pracovať na mieste kde je služba zákazníkom naozaj veľmi dôležitá a kde sa čestnosť, pravdivosť a lojalita cení a kde je samostatnosť, tvorivosť a spoľahlivosť devízou
-možnosť sa zoznámiť so špičkovými multimediálnymi technológiami a zariadeniami

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá už 25 rokov prináša svojim klientom relax a zábavu pri hudbe a filmoch, či už sú doma, v práci alebo na cestách. Sme obchodná spoločnosť, ktorá dováža, distribuje, predáva a inštaluje kvalitné audiovizuálne zariadenia, hifi techniku a multimediálne technológie. Našou vášňou je profesionalita a kvalitné služby a riešenia šité na mieru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Koho hľadáme:
-zodpovedného a precízneho administrátora so zmyslom pre detail, schopného technického myslenia s dobrou počítačovou gramotnosťou
-výborného komunikátora (slovenčina/čeština a angličtina) so zmyslom pre službu zákazníkom, slušným a príjemným vystupovaním.
-niekoho kto sa chce stále učiť a robiť svet okolo seba lepším
-čestnosť a bezúhonnosť je v našej spoločnosti samozrejmosťou

Predaj a inštalácia audiovizuálnych zariadení, HiFi a High – End techniky, multimediálnych technológií a domácich kín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3267149  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou