Odborný technik inštalácií A/V zariadení, slaboprúdových rozvodov

KETOS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava a okolie, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Nástupný plat dohodou, po zapracovaní 1.000 € základ plus prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalačné práce pri inštaláciách audiovizuálnych zariadení, TV, domácich kín HiFi a High – End techniky, multimediálnych a inteligentných technológií pre ovládanie budov. Inštalácia TV SAT. Samotná inštalácia techniky, nastavenie, programovanie a správa, aj diaľková. Taktiež inštalácia súvisiacich slaboprúdových a silnoprúdových rozvodov a súvisiacich aktívnych aj pasívnych prvkov aj s príslušnými pomocnými prácami ako je drážkovanie, vŕtanie, sekanie, alebo maľovanie.

Možnosť získať zaujímavé a rozmanité zamestnanie v oblasti špičkovej techniky. Možnosť byť primerane ohodnotený za pracovné výsledky. Práca vo firme s pozitívnou firemnou kultúrou. Taktiež možnosť slobodného presadenia svojich schopností. Získanie špičkových odborných skúseností a znalosti v oblasti spotrebnej elektroniky a multimédií.

Informácie o výberovom konaní

Zašlite CV s podrobným opisom praxe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické, alebo primeraná prax

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Základy
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

inštalácie slaboprúd

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Elktrotechnická prax nutná.
Znalosti: Skúsenosti elektroinštalácií, slaboprúdy, zručnosť čítania projektovej dokumentácie, znalosti z oblasti audio/video techniky a práca na PC požadované.

Predaj a inštalácia audiovizuálnych zariadení, HiFi a High – End techniky, multimediálnych technológií a domácich kín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1338515  Dátum zverejnenia: 5.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat dohodou, po zapracovaní 1.000 € základ plus prémie